Povezane vesti

Ovo je Stefan, bivši verenik tare Simov Zbog njega se svađala sa Ša, a jedna stvar ga odala

Ovo je Stefan, bivši verenik tare Simov Zbog njega se svađala sa Ša, a jedna stvar ga odala

Blic 09.05.2021
Diskvalifikovana učesnica rijaliti programa "Zadruga", Tara Simov imala je burne rasprave sa svojim još uvek oženjenim dečkom, zbog njenog bivšeg verenika Stefana. Podsetimo, Tara je navodno ispričala Marku Đedoviću sve o njemu, što je on izneo u… »
Ovo je Tarin bivši verenik stefan zbog kog se svađala sa Ša! Evo kako su se skrivali i šta ih je odalo! (foto)

Ovo je Tarin bivši verenik stefan zbog kog se svađala sa Ša! Evo kako su se skrivali i šta ih je odalo! (foto)

Kurir 09.05.2021
Tara Simov, koja je nedavno diskvalifikovana iz rijalitija “Zadruga”, često je dolazila u sukobe sa svojim sadašnjim dečkom Nenadom Aleksićem Ša zbog bivšeg verenika Stefana. Podsetimo, Tara je ispričala Marku Đedoviću sve o njemu i šta se… »
Neočekivani OBRT! Tara se VRAĆA u ZADRUGU! Evo pod kojim USLOVIMA!

Neočekivani OBRT! Tara se VRAĆA u ZADRUGU! Evo pod kojim USLOVIMA!

Svet & Skandal 09.05.2021
Tara Simov diskvalifikovana je iz „Zadruge 4“ nakon što je fizički napala Miljanu Kulić u nekoliko navrata, a zatim Nenada Aleksića Ša. Pošto je to nije dovoljno, ona je lomila stvari po kući, kao i kamere! Vraća se u rijaliti? – Tara je sa… »
"Rekli su da nemaju razlog da mi se javljaju" Tara Simov otkrila novi detalj o roditeljima Nenada Aleksića Ša, dotakla se i…

"Rekli su da nemaju razlog da mi se javljaju" Tara Simov otkrila novi detalj o roditeljima Nenada Aleksića Ša, dotakla se i…

Blic 09.05.2021
Bivša učesnica "Zadruge", Tara Simov diskvalifikovana je iz rijalitija nakon što je demolirala kuću, a starleta će morati da plati kaznu produkciji u visini od 50.000 evra. Nakon izlaska, Tara nije imala gde da ode, a po sopstvenim priznanju… »
Tara pobesnela, zadrugar otkrio da su bili intimni u šteku: Ša ovo nije znao, a Simova se oglasila

Tara pobesnela, zadrugar otkrio da su bili intimni u šteku: Ša ovo nije znao, a Simova se oglasila

Mondo 09.05.2021
Ispričala svoju stranu. Ispričala svoju stranu. Tara Simov diskvalifikovana je iz rijalitija, nakon što je fizički nasrnula na Miljanu Kulić i lomila inventar u Šimanovcima, a sada se oglasila na Instagramu povodom Čorbinih tvrdnji sa du bili… »
Velika ispovest tare Simov: Uplakana progovorila o lekovima, narkoticima, porodici ljubavnika i 50.000 € koje će morati da…

Velika ispovest tare Simov: Uplakana progovorila o lekovima, narkoticima, porodici ljubavnika i 50.000 € koje će morati da…

Kurir 09.05.2021
Tara Simov izbačena je iz rijalitija „Zadruga“ nakon što je demolirala belu kuću, a starleta će morati da plati kaznu produkciji u visini od 50.000 evra. Nakon izlaska, Tara nije imala gde da ode, a po sopstvenim priznanju, pokušala je da stupi u… »
Skandal! Zadrugar priznao da je bio intiman sa Tarom u šteku, Ša je za to vreme bio u Beloj kući

Skandal! Zadrugar priznao da je bio intiman sa Tarom u šteku, Ša je za to vreme bio u Beloj kući

Blic 09.05.2021
Tara Simov i Milan Janković Čorba bili su u emotivnoj vezi pre nego je zadrugarka uplovila u vezu sa Nenadom Aleksićem Ša. Međutim nakon njene diskvalifikacije, Čorba je u jednom momentu izjavio i da je bio intiman sa Tarom u čuvenom šteku, što… »
(Foto) isplivala tarina poruka drugom muškarcu: Nakon što je napustila "Zadrugu" napisala mu: "Ljubav moja si ti" - Ša će…

(Foto) isplivala tarina poruka drugom muškarcu: Nakon što je napustila "Zadrugu" napisala mu: "Ljubav moja si ti" - Ša će…

Blic 09.05.2021
Tara Simov nedavno je diskvalifikovana iz "Zadruge" zbog agresivnog ponašanja, dok o njenoj aferi sa oženjenim reperom Nenadom Aleksićem Ša ne prestaje da se priča. Simova je sinoć ostavila poruku prijatelju Ljubanu, koja je mnogima zapala za oko, a… »
Tara besna na bivše cimere, huškaju repera protiv nje: Karma je kučka, a ja sam još veća! A evo šta kaže Osman koji joj…

Tara besna na bivše cimere, huškaju repera protiv nje: Karma je kučka, a ja sam još veća! A evo šta kaže Osman koji joj…

Kurir 09.05.2021
Tara Simov diskvalifikovana je iz rijalitija, a sada je poslala poruku preko društvenih mreža. Naime, rijaliti učesnica koja je bila u aferi pred kamerama sa oženjenim reperom Nenadom Aleksićem Ša, otkrila je da joj nije bitno što je ne voli… »

Vesti dana »