Povezane vesti

Šapić: Koristio sam rupu u zakonu da zaposlim ljude

Šapić: Koristio sam rupu u zakonu da zaposlim ljude

Nova 09.05.2021
Predsednik Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandar Šapić priznao je gostujući u emisiji “Utisak nedelje” da je 2014. godine koristio “rupu u zakonu” da zaposli “10 do 15 ljudi” u Opštunsku upravu opštine Novi Beograd. “Sad ću da… »
Aleksandar Šapić: Koristio sam „rupu u zakonu“ da zaposlim ljude

Aleksandar Šapić: Koristio sam „rupu u zakonu“ da zaposlim ljude

N1 Info 09.05.2021
Predsednik Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandar Šapić priznao je gostujući u emisiji “Utisak nedelje” da je 2014. godine koristio “rupu u zakonu” da zaposli “10 do 15 ljudi” u Opštinsku upravu opštine Novi Beograd. “Sad ću da… »
Šapić Georgievu: Nisam ja pašče

Šapić Georgievu: Nisam ja pašče

Nova 09.05.2021
Direktor NewsMax Adria Slobodan Georgiev izneo je sumnju da će predsednik Srpskog patriotskog saveza (SPAS) Aleksandar Šapić nakon stapanja njegove stranke sa SNS uspeti da sprovodi bilo kakvu politiku, a da ne bude u potpunosti podređen predsedniku… »
Svi predsednikovi ljudi: Kako je Šapić od „lopova“ za SNS postao član tima

Svi predsednikovi ljudi: Kako je Šapić od „lopova“ za SNS postao član tima

N1 Info 09.05.2021
Za predsednika Srpskog patriotskog saveza Aleksandra Šapića političari iz vladajuće Srpske napredne stranke pred prošle beogradske izbore govorili su da je "lopov" i da politiku koristi za bogaćenje. U ovoj predizbornoj godini Šapić više nije… »
Jugović: Šapić bi da bude prvi posle prvog, to ne može niko

Jugović: Šapić bi da bude prvi posle prvog, to ne može niko

Nova 09.05.2021
Šapić želi da bude prvi iza prvog u ujedinjenju stranaka, a to ne može niko na političkoj sceni Srbije, ocenio je poslanik SNS-a Bratislav Jugović, gostujući na TV Hepi. Ipak, njegove izjave slute na promene u vladajućoj stranci, kojoj će se… »
Vesić poručio šapiću da je Vučić tiranin: "Svi u SNS sprovodimo politiku Aleksandra Vučića!"

Vesić poručio šapiću da je Vučić tiranin: "Svi u SNS sprovodimo politiku Aleksandra Vučića!"

Pravda 09.05.2021
Zamenik gradonačelnika i član predsedništva SNS-a Goran Vesić istakao je da će moći blisko da sarađuje sa liderom SPAS-a Aleksandrom Šapićem ukoliko se Šapić pre ulaska u SNS nauči lepom ponašanju i nauči da su u toj stranci svi jedna… »
Vesić: Šapić počeo da odlučuje pre nego je postao član SNS

Vesić: Šapić počeo da odlučuje pre nego je postao član SNS

N1 Info 09.05.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda i funkcioner Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je da će sarađivati sa predsednikom Srpskog patriotskog saveza Aleksandrom Šapićem, "kada on postane deo SNS". Vesić je, povodom izjava Šapića da „ne vidi… »
Vesić:Šapić da nauči pravila pristojnog ponašanja u SNS

Vesić:Šapić da nauči pravila pristojnog ponašanja u SNS

RTV 09.05.2021
BEOGRAD - Funkcioner SNS Goran Vesić izjavio je danas da lider SPAS-a Aleksandar Šapić, pre nego što uđe u SNS, treba da nauči pravila lepog ponašanja u stranci, zasnovana na solidarnosti, timskom radu i sprovođenju politike Aleksandra Vučića… »
"Šapić Prvo da nauči pravila lepog ponašanja": Vesić odgovorio lideru SPAS-a na opasku "da ga ne vidi u svom timu": U SNS…

"Šapić Prvo da nauči pravila lepog ponašanja": Vesić odgovorio lideru SPAS-a na opasku "da ga ne vidi u svom timu": U SNS…

Blic 09.05.2021
Zamenik gradonačelnika i član predsedništva SNS-a Goran Vesić istakao je da će moći blisko da sarađuje sa liderom SPAS-a Aleksandrom Šapićem ukoliko se Šapić pre ulaska u SNS nauči lepom ponašanju i nauči da su u toj stranci svi jedna… »
Vesić odgovara Šapiću: Prvo da se nauči lepom ponašanju

Vesić odgovara Šapiću: Prvo da se nauči lepom ponašanju

Nova 09.05.2021
Zamenik gradonačelnika i član Predsedništva SNS-a Goran Vesić istakao je da će moći blisko da sarađuje sa liderom SPAS-a Aleksandrom Šapićem ukoliko se Šapić pre ulaska u SNS nauči lepom ponašanju i nauči da su u toj stranci svi jedna… »
Darko Glišić: U SNS vidim neke koji Vučiću rade o glavi, ali i to rešavamo, ne vidim mu naslednika, niko mu nije ni do…

Darko Glišić: U SNS vidim neke koji Vučiću rade o glavi, ali i to rešavamo, ne vidim mu naslednika, niko mu nije ni do…

Kurir 09.05.2021
U stranci analize rada pravimo više puta godišnje. I više puta godišnje imamo promene na raznim nivoima, najviše na lokalnom. Lider Srpskog patriotskog saveza (Spas) Aleksandar Šapić donosi novu energiju u Srpsku naprednu stranku (SNS), ali još… »

Vesti dana »