Povezane vesti

Izgubila sam 3 sina! Suzana Mančić o tragedijama: Doneli su mi da potpišem umrlicu, bila sam u lokvi krvi!

Izgubila sam 3 sina! Suzana Mančić o tragedijama: Doneli su mi da potpišem umrlicu, bila sam u lokvi krvi!

Kurir 09.05.2021
Voditeljka Suzana Mančić ispričala je u svojoj ispovesti da je godinama pre rođenja ćerke Teodore i Natalije, vodila borbu za potomstvo. Naime, tri puta je izgubila bebu, a lekari su sva tri puta rekli da je reč o sinovima. "Ja sam jaka žena i sve… »
Suzana Mančić: Izgubila sam 3 sina, imala sam strašne bolove

Suzana Mančić: Izgubila sam 3 sina, imala sam strašne bolove

Nova 09.05.2021
Voditeljka Suzana Mančić godinama pre no što je rodila ćerke Teodore i Natalije, kako je ispričala, krajem osamdesetih i početkom devedesetih izgubila tri bebe. Nakon teškog perioda koji je preživela, Suzana je dugo vodila bitku za potomstvo… »
Izgubila sam 3 sina: Velika tragedija Suzane Mančić - Surovo je bilo kada sam potpisala umrlicu!

Izgubila sam 3 sina: Velika tragedija Suzane Mančić - Surovo je bilo kada sam potpisala umrlicu!

Mondo 09.05.2021
"Kada su mi rekli da nosim devojčicu, rekla sam da je to nemoguće i zaplakala kao poslednja seljanka". "Kada su mi rekli da nosim devojčicu, rekla sam da je to nemoguće i zaplakala kao poslednja seljanka". Voditeljka Suzana Mančić danas je ponosna… »

Vesti dana »