Povezane vesti

Ša i Ila imali su grupu i bili najbolji ortaci! Minimaksov sin sada razočaran: On je tuga, muka i polusvet, pao mi je u…

Ša i Ila imali su grupu i bili najbolji ortaci! Minimaksov sin sada razočaran: On je tuga, muka i polusvet, pao mi je u…

Kurir 10.05.2021
Reper Nenad Aleksić Ša, koji je poslednjih meseci u centru pažnje javnosti zbog ljubavne afere sa mladom Tarom Simov, sa kojom je prevario suprugu u četvrtoj sezoni rijalitija, svoju muzičku karijeru počeo je kao deo grupe, tačnije dvojca Sha Ila… »
Ša nije moj nivo, on je polusvet: Minimaksov sin žestoko opleo po reperu sa kojim je započeo muzičku karijeru!

Ša nije moj nivo, on je polusvet: Minimaksov sin žestoko opleo po reperu sa kojim je započeo muzičku karijeru!

Mondo 10.05.2021
Vidno razočaran bivšim kolegom. Vidno razočaran bivšim kolegom. Vladimir Ilić Ila, sin pokojnog voditelja Minimaksa je sa Nenadom Aleksićem Ša osnovao bend Sha Ila koji je bio veoma popularan krajem devedesetih i početkom 2000-ih. Nenad Aleksić… »
Svi bruje o tomovićevom odnosu sa ivanom Aleksić: A malo ko se seća zanosne crnke koja ga je brutalno ponizila!

Svi bruje o tomovićevom odnosu sa ivanom Aleksić: A malo ko se seća zanosne crnke koja ga je brutalno ponizila!

Mondo 10.05.2021
Pred kamera mu očitala lekciju. Pred kamera mu očitala lekciju. Nakon što je reper Nenad Aleksić Ša prevario suprugu sa Tarom Simov u Zadruzi svi bruje o odnosu bivšeg zadrugara i Ivane Aleksić, a malo ko se seća zanosne crnke koja ga je spustila… »
Svi bruje o Vladimirovom odnosu sa ženom od Ša, a malo ko se seća da je ljubio ovu brinetu: Nije iz rijaliti sveta i…

Svi bruje o Vladimirovom odnosu sa ženom od Ša, a malo ko se seća da je ljubio ovu brinetu: Nije iz rijaliti sveta i…

Blic 10.05.2021
Vladimir Tomović, nekadašnji rijaliti učesnik, oduvek je važio za velikog zavodnika, a tokom prošle sezone "Zadruge" u spoljnom svetu je imao devojku Isidoru, koju je dugo uspevao da sakrije od javnosti. Međutim, Isidora se tada, tokom… »

Vesti dana »