Povezane vesti

Advokat Milosavljević o napadu na Borisa milićevića: Napadač će morati na robiju zbog napada na funkcionera

Advokat Milosavljević o napadu na Borisa milićevića: Napadač će morati na robiju zbog napada na funkcionera

Kurir 10.05.2021
Boris Milićević napadnut je sinoć, a prema rečima advokata Milosavljevića, napadaču preti kazna i do tri godine zatvora. Boris Milićević, pomoćnik ministra za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog, koji je javnosti poznat kao LGBT… »
Brankica Janković o napadu na Borisa milićevića: Problem napada na LGBT populaciju je problem celog našeg društva!

Brankica Janković o napadu na Borisa milićevića: Problem napada na LGBT populaciju je problem celog našeg društva!

Kurir 10.05.2021
Brankica Janković, poverenica za zaštitu ravnopravnosti rekla je da je dobro što su pripadnici MUP-a veoma brzo pronašla počinioca. Boris Milićević, pomoćnik ministra za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog napadnut je sinoć u 21:30 na… »
Napadnut pomoćnik ministra za ljudska i manjinska prava Boris Milićević, SPS zatražila da se napadač procesuira

Napadnut pomoćnik ministra za ljudska i manjinska prava Boris Milićević, SPS zatražila da se napadač procesuira

Danas 10.05.2021
Pomoćnik ministra za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Boris Milićević saopštio je na Tviteru da ga je jedan muškarac sinoć jurio da ga izbode nožem. Milićević je zahvalio novobeogradskoj policiji na brzom hvatanju počinioca, kao i… »
SPS zatražila da se procesuira napadač na funkcionera te stranke Borisa Milićevića

SPS zatražila da se procesuira napadač na funkcionera te stranke Borisa Milićevića

Novi magazin 10.05.2021
Socijalistička partija Srbije (SPS) saopštila je danas da "najoštrije osudjuje" napad na člana Predsedništva SPS i pomoćnika ministra za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Borisa Milićevića, i zatražila je od nadležnih pravosudnih… »
Ministarstvo najoštrije osudilo napad na Borisa Milićevića

Ministarstvo najoštrije osudilo napad na Borisa Milićevića

RTV 10.05.2021
BEOGRAD - Ministarstvo za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog najoštrije osuđuje napad na v.d. pomoćnika ministra Borisa Milićevića, koji se dogodio sinoć u Novom Beogradu. Ministarstvo pozdravlja brzu reakciju nadležnih organa u… »
Čomićkin pomoćnik i gej aktivista napadnut nožem na ulici

Čomićkin pomoćnik i gej aktivista napadnut nožem na ulici

Nova 10.05.2021
Pomoćnik ministra za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Boris Milićević objavio je danas na društvenoj mreži Tviter da je napadnut u Novom Beogradu. Njega je, kako je naveo nepoznati muškarac gađao predmetom i jurio ga s nožem u ruci… »
Pomoćnik ministra Boris Milićević: Muškarac me jurio da me izbode

Pomoćnik ministra Boris Milićević: Muškarac me jurio da me izbode

Slobodna Evropa 10.05.2021
Pomoćnik ministra Srbije za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Boris Milićević objavio je na svom Tviter nalogu da ga je jedan muškarac u nedelju, 9. maja uveče, jurio da ga izbode nožem. On je zahvalio novobeogradskoj policiji na brzom… »
"SAD ću da te zakoljem": Napadnut Boris Milićević - pomoćnik ministra za ljudska i manjinska prava

"SAD ću da te zakoljem": Napadnut Boris Milićević - pomoćnik ministra za ljudska i manjinska prava

Večernje novosti 10.05.2021
Foto: Printscreen/Jutjub Kako se navodi, nepoznati muškarac ga je prvo gađao nekim predmetom, a zatim je izvukao no pojurio za njim. Milićević je, kako stoji u službenoj belešci, uspeo da pobegne do svog stana i obavesti policiju koja je kasnije… »
SAD ću da te zakoljem, pederu! Borisa Milićevića čovek gađao, a onda izvukao nož!

SAD ću da te zakoljem, pederu! Borisa Milićevića čovek gađao, a onda izvukao nož!

Kurir 10.05.2021
Boris Milićević napadnut je sinoć na Novom Beogradu, oko 21: 30 časova, a napadač je uhvaćen iste večeri. Boris Milićević, pomoćnik ministra za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog, koji je javnosti poznat kao LGBT aktivista i prvi… »
Boris Milićević: Muškarac me jurio da me izbode nožem

Boris Milićević: Muškarac me jurio da me izbode nožem

N1 Info 10.05.2021
Pomoćnik ministra za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Boris Milićević saopštio je na Tviteru da ga je jedan muškarac sinoć jurio da ga izbode nožem. Milićević je zahvalio novobeogradskoj policiji na brzom hvatanju počinioca, kao i… »

Vesti dana »