Povezane vesti
"Meso eutanaziranih životinja ni teoretski ne može da se nađe u prodavnicama"
RTS 10.05.2021
Meso koje se prodaje u trgovinama u Srbiji je zdravstveno ispravno i bezbedno za upotrebu, saopštava Uprava za veterinu. Ministarstvo poljoprivrede demantuje informacije na društvenim mrežama da se na istoku zemlje prodaje meso svinja zaraženih afričkom… »
Uprava za veterinu demantuje glasine: Meso svinja zaraženih afričkom kugom nije dospelo u prodavnice, životinje su eutanazirane…
Kurir 10.05.2021
BEOGRAD - Sve životinje zaražene afričkom kugom svinja iz istočne Srbije su eutanazirane u skladu sa propisima i ni u jednom slučaju nije postojala mogućnost da takvo meso dospe u prodaju, izjavila je danas za Tanjug direktorka Uprave za veterinu… »
Delez: Neistinite informacije o kvalitetu mesa u Maksiju
Nova 10.05.2021
Povodom neistinite informacije o kvalitetu mesa u supermarketu Maxi koja se pojavila na aplikaciji za instant poruke vajber, obaveštavamo javnost da se u svim prodavnicama kompanije Delez Srbija u asortimanu nalazi isključivo meso koje je prošlo sve… »
Delez Srbija: Netačne informacije o neispravnom mesu u "Maksiju"
RTS 10.05.2021
Kompanija "Delez Srbija" oglasila se povodom informacije o kvalitetu mesa u supermarketu "Maksi" koja se pojavila na "Vajberu". Proteklih dana na društvenim mrežama pojavile su se informacije da neki trgovinski lanci na istoku Srbije prodaju meso svinja… »
Vesti dana »

Četiri zemljotresa pogodila Svetu Goru, najjači bio pet stepeni
Radio 021 pre 3 satajoš 19 povezanih

SAD kritikuju priznanje Palestine od strane drugih država, nazivaju to “pokretom za predstavu”
Serbian News Media pre 2 satajoš 17 povezanih

Ministarka građevinarstva: Prijava za legalizaciju “divljih“ objekata biće obavezna, ubuduće nulta tolerancija za bespravnu gradnju
Morava info pre 6 minutajoš 35 povezanih

"Tu se razlikujemo, ja ih mrzim" Zavetničke poruke na komemoraciji Kirku: Mučenik, njegova misija će postati još snažnija
Alo pre 3 satajoš 15 povezanih