Povezane vesti

Ša, ukanalio si se! Nisi povukao ručnu! Kristijan urnisao repera zbog Tare i ponašanja koje ima u rijalitiju: Vi ste…

Ša, ukanalio si se! Nisi povukao ručnu! Kristijan urnisao repera zbog Tare i ponašanja koje ima u rijalitiju: Vi ste…

Kurir 10.05.2021
- Fran Pujas, tebi na muku kad sednem sa malim budžetom! Danas su pali baloni i zlatno Ša, tako da i za njega mali budžet! Ša ukanalio si se, ali kao i Alenu i Janjušu sam pričao kao i meni što su mogli da pričaju za Kristinu, nisi imao rampu i… »
Nazivate me mentalno bolesnom, a ja sam najpametnija: Cimeri osuli paljbu na Miljanu zbog Kristijana, Kulićeva napravila haos!

Nazivate me mentalno bolesnom, a ja sam najpametnija: Cimeri osuli paljbu na Miljanu zbog Kristijana, Kulićeva napravila haos!

Kurir 10.05.2021
Nakon raspodele budžeta ovonedeljnog vođe Kristijana Golubovića, rijaliti učesnici javili su se da prokomentarišu istu, pa je Sandra Rešić ustala prva da obrazloži svoju uvredu zbog malog budžeta. - Osvrnuću se na par budžeta, upoređujući sa… »
Kiki golubović je novi vođa i već je počeo da rešeta: Rijaliti učesnik podelio prve velike budžete, oni su ih dobili…

Kiki golubović je novi vođa i već je počeo da rešeta: Rijaliti učesnik podelio prve velike budžete, oni su ih dobili…

Kurir 10.05.2021
Branislav Brendon Radonić koji je napustio rijaliti postavio je za vođu Kristijana Golubovića. On će po svom nahođenju podeliti novac svakom od zadrugara, a pritom i obrazložiti svoje odluke. "Ja uvek dajem pabu najveće budžete, to znate. Mom… »
Tvoj otac je skočio na mene dva puta, ali on je moj! Kristijan se prisetio okršaja sa Osmanom Karićem i pokazao kakav je…

Tvoj otac je skočio na mene dva puta, ali on je moj! Kristijan se prisetio okršaja sa Osmanom Karićem i pokazao kakav je…

Kurir 10.05.2021
U Beloj kući se održava raspodela budžeta, ovonedeljnog vođe Kristijana Golubovića, a on se prisetio okršaja koji je imao sa Osmanom Karićem. - Ne mogu da ne dam Gagi, ja nju volim napatila se u životu i živela je na selu, a mnogo je puta… »
Niš zbog tebe ima velike traume, žao mi je tvojih roditelja! Kristijan opleo po Miljani: Nervira me, naveo sam je kao…

Niš zbog tebe ima velike traume, žao mi je tvojih roditelja! Kristijan opleo po Miljani: Nervira me, naveo sam je kao…

Kurir 10.05.2021
U toku raspodele budžeta, ovonedeljni vođe Kristijan Golubović je ustao pa je opleo po cimerki Miljani Kulić. - Đedović i Mića srednji, dao bih više ali ne mogu ali ste mi jako dragi! Moram da dam srednji i ako me nervira i naveo sam je kao… »
Nema pipanja i ljubljenja, objavljujem raskid! SAD sam stari Kristijan: Golubović sasuo sve Kristini u lice, moli ženu za…

Nema pipanja i ljubljenja, objavljujem raskid! SAD sam stari Kristijan: Golubović sasuo sve Kristini u lice, moli ženu za…

Kurir 10.05.2021
Kristijan Golubović delio je budžete, a svi su čekali da vide šta će reći Kristini Spalević. Prvo je Kristijan podelio budžet Filipu Caru. "Zadnji veliki budžet, mom bratu iz Crkvenice. Imate tu notu, određeni deo kompleksa koji imate, nema… »

Vesti dana »