Povezane vesti

Kunem Ti se u dvoje dece, naći ću te kad izađem! Nakon sukoba, Kristijan se uneo Mini u facu i zapretio joj: Ona se sledila…

Kunem Ti se u dvoje dece, naći ću te kad izađem! Nakon sukoba, Kristijan se uneo Mini u facu i zapretio joj: Ona se sledila…

Kurir 10.05.2021
Mina Vrbaški je ležala na garnituri i gledala seriju, kada joj je prišao Kristijan Golubović, prvi put posle današnjeg sukoba. - Kunem ti se u dvoje dece, kad izađem, naći ću te. Onda ćeš da mi ponoviš ovo što si mi rekla. Ne verujem da ćeš… »
Naći ću te, to će ti biti poslednje - Kristijan zapretio Mini Vrbaški: Nakon brutalnog sukoba joj se uneo u facu! Video

Naći ću te, to će ti biti poslednje - Kristijan zapretio Mini Vrbaški: Nakon brutalnog sukoba joj se uneo u facu! Video

Mondo 10.05.2021
Golubović joj prišao prvi put nakon svađe. Golubović joj prišao prvi put nakon svađe. U toku raspodele ovonedeljnog budžeta došlo je do žestokog sukoba između Mine Vrbaški i aktuelnog vođe Kristijana Golubovića. Podsećamo, Mina nije bila… »
Kristijan nastavio da urla i histeriše zbog mine! Golubović: Ja sa njom nikada ne bih spavao, jer ona ima minimum tri…

Kristijan nastavio da urla i histeriše zbog mine! Golubović: Ja sa njom nikada ne bih spavao, jer ona ima minimum tri…

Kurir 10.05.2021
Nakon sukoba sa Minom Vrbaški, Kristijan Golubović se osamio ispred prodavnice sa Filipom Carem, sa kojim je pričao o Mini. - Ja sam hteo Miljani da dam veliki budžet kako bih izazvao ovo, a sada kada su joj roditelji bolesni svi je napadaju. Ona je i… »
Mina pokazala zube Kristijanu, on kao furija,: skočio na nju: Obezbeđenje ga jedva zadržalo, on vređa i preti: "Prodaću te…

Mina pokazala zube Kristijanu, on kao furija,: skočio na nju: Obezbeđenje ga jedva zadržalo, on vređa i preti: "Prodaću te…

Blic 10.05.2021
U rijalitiju je došlo do žestokog sukoba između Kristijana Golubovića i Mine Vrbaški, a Golubović je krenuo na nju, obezbeđenje je moralo da reaguje. Razlog svađe je nezadovoljstvo podelom Kristijanovog budžeta. "Ti si kriminalac na baterije"… »

Vesti dana »