Povezane vesti

Petar Strugar dobio drugog sina: „Srećan sam i uživam“

Petar Strugar dobio drugog sina: „Srećan sam i uživam“

Nova 10.05.2021
Glumac Petar Strugar, nedavno je postao otac drugi put. Dobio je drugog naslednika sa javnosti nepoznatom Oljom. „Da, tačno je da sam dobio drugog sina. Srećan sam i uživam u tome. To je sve što ću reći na ovu temu“, rekao je Petar za Nova.rs… »
Petar Strugar dobio drugo dete: Dugo se spekulisalo o njegovoj novoj devojci - sada se oglasio i otkrio sve!

Petar Strugar dobio drugo dete: Dugo se spekulisalo o njegovoj novoj devojci - sada se oglasio i otkrio sve!

Mondo 10.05.2021
Glumac ponovo postao otac. Glumac ponovo postao otac. Petar Strugar dobio je drugog sina, a radost i sreću zbog prinove podelio je sa domaćim medijima. Naime, on je istakao da je srećan zbog dolaska Iva, ali da devojku Olju ne želi da eksponira jer… »
Petar Strugar postao otac drugi put! Glumac dobio sina! Oglasio se i otkrio kako se oseća!

Petar Strugar postao otac drugi put! Glumac dobio sina! Oglasio se i otkrio kako se oseća!

Kurir 10.05.2021
Glumac Petar Strugar, nedavno je postao otac drugi put, a kako navodi srećan je zbog toga. - Da tačno je da sam dobio drugog sina. Srećan sam i uživam u tome. To je sve što ću reći na ovu temu - rekao je kratko Petar Strugar, koji iz braka sa… »

Vesti dana »