Povezane vesti

Armija Mike Aleksića hoće da izvrši pritisak na javnost? Tintor oštro: Cilj je da se ukine pritvor Aleksiću!

Armija Mike Aleksića hoće da izvrši pritisak na javnost? Tintor oštro: Cilj je da se ukine pritvor Aleksiću!

Kurir 11.05.2021
Slučaj Mike Aleksića je dobio novu dimenziju i izazvao buru u javnosti nakon što su neki od poznatih glumaca izneli u javnost svoje mišljenje. Voditeljka Marina Rajević Savić ne odustaje od odbrane optuženog za silovanja: - Imam hiljadu prijatelja… »
Slala sam decu u mikinu školu, i opet bih to uradila: Voditeljka emisije koja je uzburkala javnost se oglasila!

Slala sam decu u mikinu školu, i opet bih to uradila: Voditeljka emisije koja je uzburkala javnost se oglasila!

Mondo 11.05.2021
Marina Rajević Savić najpre snimila intervju sa Mikinom ženom, a sada za domaće medije rekla - "opet bih poslala unuke kod njega". Marina Rajević Savić najpre snimila intervju sa Mikinom ženom, a sada za domaće medije rekla - "opet bih poslala… »
Voditeljka ne odustaje od odbrane optuženog za silovanja: Marina Rajević Savić: Imam hiljadu prijatelja koji će braniti…

Voditeljka ne odustaje od odbrane optuženog za silovanja: Marina Rajević Savić: Imam hiljadu prijatelja koji će braniti…

Kurir 11.05.2021
Unuka mi je išla u Aleksićev dramski studio glume. Da ga puste iz zatvora opet bi je poslala, i nju i ostalu unučad - kaže Marina. Emisija "Dok anđeli spavaju" Marine Rajević Savić, u kojoj je gost bila Biljana Mašić, supruga Miroslava Mike… »

Vesti dana »