Povezane vesti

"Što me maltretiraš jutros u emisiji?" Šešelj prognozirao kada ćemo ući u EU - mislio sam da će to biti 2046. godine

"Što me maltretiraš jutros u emisiji?" Šešelj prognozirao kada ćemo ući u EU - mislio sam da će to biti 2046. godine

Srbija danas 11.05.2021
Predsednik SRS prof. dr Vojislav Šešelj istakao je da je priključenje SPAS-a naprednjacima za SRS znači jednu stranku manje kao konkurenciju unutar opozicije. Šešelj ističe da je normalno da budu na srpskoj političkoj sceni budu dve stranke -… »
Što me maltretiraš u emisiji?! Šešelj došao odlično raspoložen u studio, a onda žestoko reagovao i otkrio ko je lažna…

Što me maltretiraš u emisiji?! Šešelj došao odlično raspoložen u studio, a onda žestoko reagovao i otkrio ko je lažna…

Pravda 11.05.2021
Predsednik SRS prof. dr Vojislav Šešelj smatra da je priključenje SPAS-a naprednjacima za SRS znači jednu stranku manje kao konkurenciju unutar opozicije. Šešelj ističe da je normalno da budu na srpskoj političkoj sceni budu dve stranke -… »
Što me maltretiraš jutros u emisiji?! Šešelj žestoko reagovao i otkrio veliku tajnu srpke politike!

Što me maltretiraš jutros u emisiji?! Šešelj žestoko reagovao i otkrio veliku tajnu srpke politike!

Večernje novosti 11.05.2021
Foto: Printskrin Pink TV Šešelj ističe da je normalno da budu na srpskoj političkoj sceni budu dve stranke - vladajuća stranka i radikali kao opozicija, jedna prozapadna, a druga radikali. - Mene su odveli u Hag da ne bih došao na vlast, valjda vam… »

Vesti dana »