Povezane vesti
Kavani ostaje u Mančesteru: Dirnut sam zbog navijača
Nova 11.05.2021
Urugvajski napadač Edinson Kavani i naredne sezone će igrati za Mančester junajted, saopštio je klub sa Old Traforda. Kako se navodi, Kavani je sa „crvenim đavolima“ podužio ugovor za još jednu sezonu i i dres Junajteda nosiće do juna 2022. godine… »
Kavani produžio ugovor sa Junajtedom: Osećam poverenje
Dnevnik 11.05.2021
MANČESTER: Urugvajski napadač Edinson Kavani i naredne sezone će igrati za Mančester Junajted, saopštio je klub sa Old Traforda. Kako se navodi, Kavani je sa "Crvenim đavolima" podužio ugovor za još jednu sezonu i i dres Junajteda nosiće do juna 2022… »
Zvanično: Kavani produžio ugovor sa Junajtedom
Večernje novosti 10.05.2021
Foto: AP "Tokom sezone razvio sam veliku naklonost prema klubu i svemu što on predstavlja. Osećam duboku vezu sa svojim saigračima i osobljem koje ovde radi iza scene. Daju mi dodatnu motivaciju svakog dana i znam da zajedno možemo postići lepe… »
Vesti dana »

Prenos, Crvena zvezda - TSC: Crveno-beli jure treći uzastopni trijumf u novoj sezoni Superlige Srbije
Večernje novosti pre 56 minutajoš 36 povezanih

U Srbiji sunčano i veoma toplo vreme uz upozorenja na visoke temperature i porast toplote tokom vikenda
Naslovi.ai pre 1 satjoš 27 povezanih

Ministarstvo poljoprivrede započelo isporuku pomoći poljoprivrednicima pogođenim požarima
Naslovi.ai pre 6 satijoš 21 povezana