Povezane vesti
Obradović: Elektronski pečat će povećati efikasnost javne uprave
N1 Info 11.05.2021
Ministarka za državnu upravu i lokalnu samoupravu Marija Obradović izjavila je da će "uspostavljanje elektronskog pečata za državne i druge organe povećati efikasnost javne uprave, imajući u vidu da je njena transformacija u efikasan servis građana jedan… »
Obradović: Uvodjenjem elektronskog pečata do efikasnije javne uprave
Novi magazin 11.05.2021
Ministarka za državnu upravu i lokalnu samoupravu Marija Obradović izjavila je danas da će "uspostavljanje elektronskog pečata za državne i druge organe povećati efikasnost javne uprave, imajući u vidu da je njena transformacija u efikasan servis… »
Obradović: Uspostavljanje elektronskog pečata
RTV 11.05.2021
BEOGRAD - Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Marija Obradović izjavila je danas da je cilj izmena i dopuna Zakona o pečatu državnih i drugih organa uspostavljanje elektronskog pečata za državne i druge organe. Obradović je u Skupštini Srbije… »
Vesti dana »
Čuveni reditelj Rob Rajner i supruga pronađeni mrtvi, istraga u toku
Nedeljnik pre 4 minutajoš 9 povezanih
Pojačane kontrole na putevima, policija proverava alkohol i drogu tokom praznika
RTS pre 9 minutajoš 8 povezanih
Vučić na prikazu vojne tehnike u Nišu: “Za nekoliko godina imaćemo na desetine hiljada dronova-kamikaza“, Srbija najverovatnije raspolaže sa planirajućim vođenim avio-bombama
Tango Six pre 19 minutajoš 1 povezana
Završen razgovor Zelenskog i Amerikanaca: Oglasio se savetnik lidera Ukrajine, ovo je bila ključna tema
Blic pre 9 satijoš 7 povezanih




