Povezane vesti

Bogoljub Karić u Nišu: Planiram da se aktiviram

Bogoljub Karić u Nišu: Planiram da se aktiviram

Niške vesti 11.05.2021
Ležerno razgovarajući međusobno uz brojne poglede, Bogoljub Karić i Dragomir Karić pozdravljali su Nišlije koje su prilazile da se slikaju. „Iznenađen sam da me ovoliki broj Nišlija prepoznao. Drago mi je da ljudi žele da se slikaju sa nama i… »
Donacija niškom zdravstvu: Od SAD dobili laboratoriju za genetska ispitivanja vrednu pola miliona evra

Donacija niškom zdravstvu: Od SAD dobili laboratoriju za genetska ispitivanja vrednu pola miliona evra

Blic 11.05.2021
Nova laboratorija za genetska ispitivanja, sa opremom vrednom pola miliona evra koju je donirala Komanda američke vojske za Evropu i Ambasada SAD u Beogradu otvorena je danas u novom aneksu zgrade Medicinskog fakulteta u Nišu. Otvaranju laboratorije… »
Američki ambasador otvorio najsavremeniju laboratoriju za genetska istraživanja na niškom Medicinskom fakultetu

Američki ambasador otvorio najsavremeniju laboratoriju za genetska istraživanja na niškom Medicinskom fakultetu

Jugmedia 11.05.2021
Svečanom ceremonijom ambasador SAD u Srbiji Entoni Godfri je zajedno sa profesoricom doktorkom Dobrilom Stanković Đorđević, dekanicom Medicinskog fakulteta Univerziteta u Nišu, a u prisustvu predstavnika američke vojske kao i profesora doktora… »

Vesti dana »