Povezane vesti

Slavica Ćukteraš uznemirena zbog nasilnog komšije: Sad sam mu samo zapretila policijom, sledeći put iz odmah zovem

Slavica Ćukteraš uznemirena zbog nasilnog komšije: Sad sam mu samo zapretila policijom, sledeći put iz odmah zovem

Kurir 12.05.2021
Pevačica Slavica Ćukteraš kaže da se izuzetno uznemirila kada je čula galamu u zgradi u kojoj živi, zbog čega sumnja da je njen komšija fizički nasrnuo na svoju suprugu. - Videli su svi na storiju šta se desilo, ja sam neko ko ne trpi nasilje ni… »
Uspavala sam dete i krenuo je haos! Frajer bije ženu: Slavica Ćukteraš se oglasila uznemirena - Zapretila sam policijom!

Uspavala sam dete i krenuo je haos! Frajer bije ženu: Slavica Ćukteraš se oglasila uznemirena - Zapretila sam policijom!

Mondo 12.05.2021
Pevačica podelila stori koji je zabrinuo sve, te je za domaće medije objasnila o čemu je reč. Pevačica podelila stori koji je zabrinuo sve, te je za domaće medije objasnila o čemu je reč. Pevačica Slavica Ćukteraš nedavno je podelila sa… »
Ćukteraš o nasilju u porodici: Morala sam da reagujem

Ćukteraš o nasilju u porodici: Morala sam da reagujem

Nova 12.05.2021
Pevačica Slavica Ćukteraš objavila je sinoć nekoliko snimaka na storiju svog Instagram profila, te je insinuirala da svedoči nasilju u porodici u svom komšiluku. Kako kaže za Nova.rs, ne može da tvrdi da je došlo do fizičkog obračuna dvoje… »
Slavica Ćukteraš pokucala na vrata nasilnika i zapretila policijom (VIDEO)

Slavica Ćukteraš pokucala na vrata nasilnika i zapretila policijom (VIDEO)

Vesti online 12.05.2021
Pevačica Slavica Ćukteraš podelila je uznemirujuć video, koji je nastao u zgradi u kojoj živi. – Stan pored mog. Frajer bije ženu. Legla sam. Uspavala dete i kreće haos – napisala je Slavica putem “storija” na Instagramu. – Zovem komšiju… »
Ćukteraš sprečila nasilje u porodici: Upala komšijama u stan

Ćukteraš sprečila nasilje u porodici: Upala komšijama u stan

Nova 12.05.2021
Pevačica Slavica Ćukteraš objavila je večeras nekoliko snimaka na storiju svog Instagram profilu i otkril da je sprečila porodično nasilje koje se dešavalo u njenom komšiluku. Naime, Slavica je snimala trenutak dok je u društvu još jednog… »

Vesti dana »