Povezane vesti

Vučić ga napao, pretili mu “sledeću turu te mi šminkamo”, onda ga je izbacio Dunav

Vučić ga napao, pretili mu “sledeću turu te mi šminkamo”, onda ga je izbacio Dunav

Luftika 12.05.2021
Misteriozna smrt nekadašnjeg poslanika Srpske napredne stranke Vladimira Cvijana intrigira javnost od kada je njegova smrt obelodanjena nakon tri godine tišine. Cvijanovo beživotno telo pronađeno je početkom 2018. godine kod Ade Huje, a vest o… »
Cvijan dobijao pretnje: "Izdajico, sledeću turu te mi šminkamo za slikanje" (foto)

Cvijan dobijao pretnje: "Izdajico, sledeću turu te mi šminkamo za slikanje" (foto)

Pravda 12.05.2021
Slučaj preminulog advokata Vladimira Cvijana, čije je telo pronađeno 2018. godine na Adi Huji, a za čiju se smrt saznalo tek ove godine, ne prestaje da intrigira javnost. U utorak su isplivali detalji vezani za krivičnu prijavu koju je 2013. godine… »
Pretnje Cvijanu: Izdajico, sledeću turu te mi šminkamo

Pretnje Cvijanu: Izdajico, sledeću turu te mi šminkamo

Nova 12.05.2021
Smrt advokata Vladimira Cvijana i dalje intrigira javnost, pre svega, jer se za sve saznalo tek ove godine, mada je Cvijanovo telo pronađeno 2018. godine na Adi Huji. Nedavno su se pojavili novi detalji o krivičnoj prijavi koju je 2013. godine podneo… »

Vesti dana »