Povezane vesti

Bivši fudbaler zvezde uplašen za svoju bezbednost: „Rakete mi lete iznad glave“

Bivši fudbaler zvezde uplašen za svoju bezbednost: „Rakete mi lete iznad glave“

Hot sport 13.05.2021
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde prilično je uznemiren nakon bombaških napada koji su se desili. On je u razgovoru za „Informer“ rekao da mu svi govore kako ne treba da paniči on ne deli isto mišljenje sa njima. „Cela situacija me baš plaši… »
Bivši fudbaler Zvezde snimio raketni napad u Tel Avivu i ne krije strah: Ništa drugo me ne zanima, hoću samo da odem odavde!

Bivši fudbaler Zvezde snimio raketni napad u Tel Avivu i ne krije strah: Ništa drugo me ne zanima, hoću samo da odem odavde!

Sportal blic 13.05.2021
Nekadašnji napadač Crvene zvezde, a sa sada golgeter Makabija iz Tel Aviva, , prilično je uznemiren zbog bombaških napada i želi što pre da napusti Izrael. Srpski fudbaler kaže da ga svi uveravaju da nema nikakvog razloga za paniku, ali da je on… »
Halo, Tel aviv – Pešić: Ne osećam se sigurno, hoću kući!

Halo, Tel aviv – Pešić: Ne osećam se sigurno, hoću kući!

Sportski žurnal 13.05.2021
Aleksandar Pešić, centarfor Makabija, javio se Žurnalu iz grada zasutog raketama Hamasa. Pre nekoliko dana u sportskoj štampi se o Tel Avivu pisalo u pozitivnom kontekstu kao mestu gde je odigrana utakmica pred krcatim tribinama, a sada je tema… »
Rakete mi lete iznad glave, hoću odmah u Srbiju! Bivši špic Zvezde se javio iz Izraela - hvata me jeza od sirena

Rakete mi lete iznad glave, hoću odmah u Srbiju! Bivši špic Zvezde se javio iz Izraela - hvata me jeza od sirena

Mondo 13.05.2021
Želi samo da se bezbedno vrati i pobegne od strašnog sukoba! Želi samo da se bezbedno vrati i pobegne od strašnog sukoba! Nekadašnji napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić našao se usred rata u Izraelu! On je trenutno član Makabija iz Tel Aviva… »
Pešić uplašen u Tel Avivu: Hoću samo da odem odavde, ništa drugo me ne zanima

Pešić uplašen u Tel Avivu: Hoću samo da odem odavde, ništa drugo me ne zanima

Mozzart sport 13.05.2021
"Uveravaju me ovde da je sve u redu i da nema razloga za paniku, ali ništa nije u redu", kaže iskusni fudbaler. Nekadašnji napadač Crvene zvezde, a sa sada golgeter Makabija iz Tel Aviva, Aleksandar Pešić, prilično je uznemiren zbog bombaških… »

Vesti dana »