Povezane vesti
Direktor Kancelarije za Kosovo s ambasadorom Rusije o napadima na Srbe
Danas 13.05.2021
Direktor Kancelarije Vlade Srbije za Kosovo, Petar Petković, ocenio je danas da „svakodnevna ratnohuškačka i antisrpska retorika“ Prištine „inspiriše albanske ekstremiste na sve učestalije napade na Srbe, njihovu imovinu i svetinje“. Kancelarija je… »
Petković o napadima na Srbe na KiM s ambasadorom Rusije
Nova 13.05.2021
Direktor Kancelarije Vlade Srbije za Kosovo, Petar Petković, ocenio je danas da "svakodnevna ratnohuškačka i antisrpska retorika" Prištine "inspiriše albanske ekstremiste na sve učestalije napade na Srbe, njihovu imovinu i svetinje". Kancelarija je… »
Petković i Bocan-Harčenko o situaciji na Kosovu i Metohiji i dijalogu
RTV 13.05.2021
BEOGRAD - Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković razgovarao je danas sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom o političko-bezbednosnoj situaciji na Kosovu i Metohiji i toku dijaloga Beograda i Prištine. Petković je… »
Petković sa Bocan-Harčenkom: Sve učestaliji napadi na Srbe na Kosovu i Metohiji
N1 Info 13.05.2021
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković razgovarao je danas sa ambasadorom Ruske Federacije u Srbiji Aleksandrom Bocan-Harčenkom o političko-bezbednosnoj situaciji na Kosovu i toku dijaloga Beograda i Prištine, saopštila je Kancelarija… »
Vesti dana »
Svesni smo prošlosti s Italijom! Milutinov o dva važna meča: Mentalno smo spremni da pobedimo
Dnevnik pre 26 minutajoš 26 povezanih
Kod jednog komarca u beogradskoj opštini Čukarica detektovan genom virusa Zapadnog Nila
Beta pre 4 satijoš 28 povezanih
Veliki požari na Balkanu: Kritično kod Herceg Novog, Nevesinja i na Braču
Naslovi.ai pre 41 minutajoš 46 povezanih






