Povezane vesti

Dejan Davidovac za "Novosti": Nikad mi se ne trese ruka i to je dobra stvar, poređenje sa Bodirogom je nerealno

Dejan Davidovac za "Novosti": Nikad mi se ne trese ruka i to je dobra stvar, poređenje sa Bodirogom je nerealno

Večernje novosti 13.05.2021
FOTO: KK Crvena zvezda U najizazovnijim momentima treće polufinalne utakmice sa Igokeom (76:53), 26-godišnji Zrenjaninac u dresu Zvezde nadvio se nad ekipom kao dobri duh. Vojvođanskim "požuri polako" manirom, uklonio je iz igre naznake panike i uveo… »
Zvezdin Bodiroga? Kad je važno, ne drhti mu ruka!

Zvezdin Bodiroga? Kad je važno, ne drhti mu ruka!

Sportske.net 13.05.2021
Košarkaši Crvene zvezde su ubedljivom pobedom u majstorici eliminisali Igokeu i plasirali se u finale plej-ofa ABA lige, gde će se za titulu boriti sa ekipom podgoričke Budućnosti. Najzaslužniji za takav epilog u meču odluke protiv Igokee bio je… »
Davidovac: Ipak je to samo igra

Davidovac: Ipak je to samo igra

Sportski žurnal 13.05.2021
Dejan Davidovac, as Crvene zvezde, o pritisku, impresivnom izdanju u majstorici serije sa Igokeom i finalu protiv Budućnosti. Šta je za druge pritisak, za Dejana Davidovca je dodatni motiv. Ko to ranije nije znao, imao je priliku da se u to uveri u… »
Davidovac: Lepo zvuče poređenja sa Bodirogom, ali...

Davidovac: Lepo zvuče poređenja sa Bodirogom, ali...

Dnevnik 13.05.2021
BEOGRAD: Nikada nisam igrao pod pritiskom, stresom, ne trese mi se ruka, što je dobra stvar, rekao je košarkaš Crvene zvezde Dejan Davidovac komentarišući svoj odličan učinak u mejstorici polufinala plej-ofa ABA lige u kojoj su crveno-beli… »

Vesti dana »