Povezane vesti

Jagodina u grlu: Ružan raskid Đilasa i Boška Obradovića, posvađali se oko Marinike Tepić i "porodičnih vrednosti"…

Jagodina u grlu: Ružan raskid Đilasa i Boška Obradovića, posvađali se oko Marinike Tepić i "porodičnih vrednosti"…

Blic 13.05.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas i lider Dveri Boško Obradović ušli su danas u klinč oko funkcionerke SSP Marinike Tepić i njenih optužbi za podvođenje maloletnica na račun Dragana Markovića Palme, predsednika Skupštine… »
Đilas: Moram da reagujem na Boškovu izjavu, Marinika nije ni u kakvoj kampanji

Đilas: Moram da reagujem na Boškovu izjavu, Marinika nije ni u kakvoj kampanji

N1 Info 13.05.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas saopštenjem je reagovao na ocenu lidera Dveri Boška Obradovića da je potpredsednica SSP Marinika Tepić u "ličnoj predizbornoj kampanji", rekavši da je od Obradovića, kao proklamovanog borca za… »
Djilas: Slučaj 'Jagodina' nije predizborna kampanja Marinike Tepić

Djilas: Slučaj 'Jagodina' nije predizborna kampanja Marinike Tepić

Novi magazin 13.05.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas izjavio je danas da "borba" potpredsednice te stranke Marinike Tepić u slučaju podvodjenja u Jagodini nije predsednička kampanja, kako je ranije ocenio predsednik pokreta Dveri Boško Obradović… »
Đilas: Očekivao sam da Boško Obradović osudi napad na Tepić

Đilas: Očekivao sam da Boško Obradović osudi napad na Tepić

Nova 13.05.2021
"Iako sam više puta decidirano rekao da neću komentarisati izjave drugih političara, posebno iz opozicije, moram da reagujem na izjavu Boška Obradovića, koji borbu Marinike Tepić i cele demokratske Srbije da se privedu pravdi svi koji su vršili… »
Dveri neće podržati Tepić za predsedničkog kandidata

Dveri neće podržati Tepić za predsedničkog kandidata

Nova 13.05.2021
Predsednik Srpskog pokreta Dveri Boško Obradović rekao je sinoć u emisiji Dobar,loš, zao da njegova organizacija neće da podrži Mariniku Tepić za predsedničkog kandidata opozicije. On je odgovarajući na pitanje zašto Dveri nisu podržale… »

Vesti dana »