Povezane vesti

Odbio reprezentaciju, pa se pokajao i izvinio Hrvatskoj

Odbio reprezentaciju, pa se pokajao i izvinio Hrvatskoj

Nova 13.05.2021
"Doneo sam pogrešnu odluku, ispao sam naivan. Ako me Savez bude želeo, biću na raspolaganju", rekao je mladi hrvatski fudbaler Borna Sosa. On je nedavno podneo zahtev za dobijanje nemačkog državljanstva, sa željom da zaigra za Nemačku, ali na tom… »
Sosa se SAD izvinjava: Ispao sam naivan, biću Hrvatskoj na raspolaganju

Sosa se SAD izvinjava: Ispao sam naivan, biću Hrvatskoj na raspolaganju

Večernje novosti 13.05.2021
Foto: EPA On je nedavno podneo zahtev za dobijanje nemačkog državljanstva, sa željom da zaigra za Nemačku, ali na tom putu sprečio ga je statut FIFA po kome je morao da ima državljanstvo u trenutku kada je prvi put igrao za hrvatsku reprezentaciju… »
Hrvat obrnuo priču - sada ponizno moli za oproštaj! Sosa u sosu - pogrešio sam, bio sam naivan

Hrvat obrnuo priču - sada ponizno moli za oproštaj! Sosa u sosu - pogrešio sam, bio sam naivan

Mondo 13.05.2021
Jako brzo se sve izokrene, bio je gord, sad je ponizan. Jako brzo se sve izokrene, bio je gord, sad je ponizan Borna Sosa je hrvatski fudbaler koji se našao u medijima kada je objavio da je zbog srca odlučio da obuče dres Nemačke i zaigra za tu… »
Mladi Hrvat želeo da igra za Nemačku, sad se ''iskreno izvinjava''!

Mladi Hrvat želeo da igra za Nemačku, sad se ''iskreno izvinjava''!

Sportske.net 13.05.2021
Levi bek nemačkog Štutgarta Borna Sosa nedavno je doneo odluku da ubuduće nastupa za reprezentaciju Nemačke, iako je u mlađim kategorijama, sve do pre nekoliko meseci nastupao za Hrvatsku. Međutim, pojavio se problem jer je Sosa uzeo drugo… »

Vesti dana »