Povezane vesti

Karadžićeva ćerka: Premeštaj je pokušaj ubistva

Karadžićeva ćerka: Premeštaj je pokušaj ubistva

Nova 13.05.2021
Sonja Jovičević-Karadžić, kćerka Radovana Karadžića, bivšeg predsednika Republike Srpske, osuđenog za ratne zločine u BiH, izjavila je da je odluka da njen otac izdržava kaznu doživotnog zatvora u Velikoj Britaniji "pokušaj ubistva sa… »
Sonja Karadžić-Jovičević: Premeštanje u britanski zatvor je pokušaj ubistva s predumišljajem

Sonja Karadžić-Jovičević: Premeštanje u britanski zatvor je pokušaj ubistva s predumišljajem

Novi magazin 13.05.2021
Sonja Jovičević-Karadžić, kćerka Radovana Karadžića, bivšeg predsednika Republike Srpske, osudjenog za ratne zločine u BiH, izjavila je da je odluka da njen otac izdržava kaznu doživotnog zatvora u Velikoj Britaniji "pokušaj ubistva sa… »
Strahujemo za Radovanov život: Sonja Karadžić zabrinuta za oca zbog prebacivanja u britanski zatvor hoće da ga drže u…

Strahujemo za Radovanov život: Sonja Karadžić zabrinuta za oca zbog prebacivanja u britanski zatvor hoće da ga drže u…

Kurir 13.05.2021
Apsolutno i sa razlogom strahujemo za Radovanov život nakon vesti da ga prebacuju u Veliku Britaniju na izdržavanje kazne zatvora. Poražavajuće je za ljudska prava i za pravo uopšte da postoji tolika želja jednog čoveka da se Radovan Karadžić… »
Sonja Karadžić Jovičević za „novosti“: Apsolutno i sa razlogom strahujemo za Radovanov život!

Sonja Karadžić Jovičević za „novosti“: Apsolutno i sa razlogom strahujemo za Radovanov život!

Večernje novosti 13.05.2021
Foto: D. Gavrić - Imam razumne osnovne da sumnjam da je odgovor jedne druge zemlje davno stigao i da je sakriven i ignorisan samo da bi se proguralo ovako najgore rešenje po Radovana - ističe Karadžić-Jovičević.… »

Vesti dana »

Gaza: Još 32 poginula, ukupno 34.388

Gaza: Još 32 poginula, ukupno 34.388

Beta pre 2 satajoš 26 povezanih
Obradović: Nikada se nije postavljalo pitanje mog ostanka

Obradović: Nikada se nije postavljalo pitanje mog ostanka

Sport klub pre 5 minutajoš 27 povezanih
Dončić povređen: "Nije dobro, ali znate me"

Dončić povređen: "Nije dobro, ali znate me"

Sportske.net pre 2 satajoš 24 povezane
Uhapšena 31 osoba u više gradova zbog pranja novca i poreske utaje

Uhapšena 31 osoba u više gradova zbog pranja novca i poreske utaje

Novi magazin pre 28 minutajoš 13 povezanih