Povezane vesti

Izrael gađao jedno od uporišta hamasa: Gomila se vojska na granici, i banku sravnili sa zemljom video

Izrael gađao jedno od uporišta hamasa: Gomila se vojska na granici, i banku sravnili sa zemljom video

Kurir 13.05.2021
Izraelska vojska gomila snage duž granice sa pojasom Gaze kako bi se pripremila za kopnenu operaciju, izjavio je vojni portparol Hidai Zilberman. "Iskoristićemo ih kada mi odlučimo. Inicijativa je naša i vreme je na našoj strani", rekao je portparol… »
Izrael gomila vojsku za kopnenu operaciju u Gazi

Izrael gomila vojsku za kopnenu operaciju u Gazi

Novi magazin 13.05.2021
Izraelska vojska gomila snage duž granice sa pojasom Gaze kako bi se pripremila za kopnenu operaciju, izjavio je vojni portparol Hidai Zilberman. "Iskoristićemo ih kada mi odlučimo. Inicijativa je naša i vreme je na našoj strani", rekao je portparol… »
Izrael gomila vojsku duž Gaze, moguća kopnena operacija

Izrael gomila vojsku duž Gaze, moguća kopnena operacija

Nova 13.05.2021
Izraelska vojska gomila snage duž granice sa pojasom Gaze kako bi se pripremila za kopnenu operaciju, izjavio je vojni portparol Hidai Zilberman. „Iskoristićemo ih kada mi odlučimo. Inicijativa je naša i vreme je na našoj strani“, rekao je… »
Izraelski tenkovi se grupišu na granici sa Pojasom Gaze: Trupe proučavaju teren - razmatra se kopnena vojna operacija (video)

Izraelski tenkovi se grupišu na granici sa Pojasom Gaze: Trupe proučavaju teren - razmatra se kopnena vojna operacija (video)

Večernje novosti 13.05.2021
Foto: Printscreen Visoki diplomatski izvor rekao je da je kopnena operacija moguć odgovor na raketne napad iz Pojasa Gaze, objavio je Kanal 12, prenosi Harec. Kako je dodao, vojska je zahtevala takvu akciju, a taj zahtev trenutno razmatra bezbednosni… »

Vesti dana »