Povezane vesti
Kod Tunisa potonuo čamac sa migrantima, 17 ljudi poginulo
Novi magazin 13.05.2021
Vlasti Tunisa su saopštile da se 17 migranata udavilo i da su dve osobe spasene danas nakon što je potonuo čamac kojim su želeli da stignu do Evrope. Mornarica je u blizini grada Zarzisa spasila dve žene iz Nigerije koje su rekle da je čamac na… »
Najmanje 17 migranata se utopilo u blizini Tunisa
Slobodna Evropa 13.05.2021
Najmanje 17 migranata iz Afrike utopilo se u brodolomu kod Tunisa dok su pokušavali preći Mediteran od Libije do Italije, rekao je u četvrtak tuniski Crveni polumjesec, prenosi Reuters. Tuniska obalska straža spasila je dvije žene iz Nigerije u vodama u… »
U brodolomu kod Tunisa poginulo najmanje 17 migranata
Blic 13.05.2021
Najmanje 17 afričkih migranata utopilo se u brodolomu kod Tunisa dok su pokušavali da predju Sredozemno more od Libije do Italije, saopštio je danas Crveni polumesec Tunisa. Tunišanska obalska straža spasila je dve nigerijske državljanke u vodama u… »
Vesti dana »

Jako nevreme pogodilo sever Srbije: Vetar čupa drveće iz korena, gromovi paraju nebo: U ovom gradu je najkritičnije (foto, video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Igor Božić zahvalio građanima na podršci: Novinari N1 nastavljaju da rade profesionalno uprkos pritiscima
Danas pre 3 satajoš 1 povezana