Povezane vesti

Čeda tvrdi da su mu ćerku drogirali ruski agenti, a SAD se oglasio ambasador: Oštar odgovor lideru LDP-a!

Čeda tvrdi da su mu ćerku drogirali ruski agenti, a SAD se oglasio ambasador: Oštar odgovor lideru LDP-a!

Mondo 14.05.2021
Izjava lidera LDP-a za beogradske medije, danas je naišla i na reakciju ruskog ambasadora u Beogradu. Izjava lidera LDP-a za beogradske medije, danas je naišla i na reakciju ruskog ambasadora u Beogradu. Ambasador Rusije u Srbiji, Aleksandar… »
Oštar odgovor lideru LDP: Čeda tvrdi da su mu ćerku drogirali ruski agenti, a sada se oglasio ambasador Harčenko

Oštar odgovor lideru LDP: Čeda tvrdi da su mu ćerku drogirali ruski agenti, a sada se oglasio ambasador Harčenko

Večernje novosti 14.05.2021
Foto: Tanjug/Rade Prelić Jovanović je u izjavi za „Blic“ naveo da je otkazao svoju pratnju zato što je njegovoj deci ukinuto obezbeđenje, a objašnjavajući zašto je to neophodno ispričao šta se navodno dogodilo njegovoj ćerki 2019. godine… »
Svađa Čede Jovanovića i ruskog ambasadora zbog napada drogom na čedinu ćerku! Lider LDP poručio: Moje dete nije prvo na…

Svađa Čede Jovanovića i ruskog ambasadora zbog napada drogom na čedinu ćerku! Lider LDP poručio: Moje dete nije prvo na…

Blic 14.05.2021
Ruski ambasador u Beogradu Aleksandar Bocan Harčenko reagovao na izjavu lidera LDP Čedomira Jovanovića da su ruski agenti pokušali da otruju njegovu ćerku. On je ocenio da su to "zlonamerne izmišljotine". Jovanović je za Blic ispričao da je… »
Lider LDP u Srbiji: Ruske diplomate pokušale da otruju moje dete

Lider LDP u Srbiji: Ruske diplomate pokušale da otruju moje dete

Slobodna Evropa 14.05.2021
Lider opozicione političke Liberalno demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović izjavio je 14. maja da je samoinicijativno tražio ukidanje državnog obezbeđenja, koje ga je štitilo u prethodnih 20 godina. Jovanović je za dnevni list "Blic" izjavio… »
Ambasador Rusije: Optužbe Jovanovića zlonamerne izmišljotine

Ambasador Rusije: Optužbe Jovanovića zlonamerne izmišljotine

Nova 14.05.2021
"Dugo nismo čitali takve zlonamerne izmišljotine. Njihova potpuna apsurdnost je očigledna svima, koji zdravo rasuđuju, i ne zaslužuje nikakvih komentara" izjavio je za Sputnjik ambasador Rusije Aleksandar Bocan-Harčenko povodom tvrdnji lidera LDP-a… »
Čeda Jovanović: Ruski agenti hteli da mi drogiraju ćerku

Čeda Jovanović: Ruski agenti hteli da mi drogiraju ćerku

Nova 14.05.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović tvrdi da je juče samoinicijativno otkazao obezbeđenje koje mu je pre 20 godina dodelila policija i da je to uradio iz revolta jer ga je policija, kako kaže, ranije danas obavestila da povlače obezbeđenje njegovoj deci… »
"Ruski agenti su hteli da mi drogiraju ćerku": Čeda Jovanović: Otkazao sam policijsku pratnju jer je ukinuto obezbeđenje…

"Ruski agenti su hteli da mi drogiraju ćerku": Čeda Jovanović: Otkazao sam policijsku pratnju jer je ukinuto obezbeđenje…

Blic 13.05.2021
Lider LDP Čedomir Jovanović tvrdi da je danas samoinicijativno otkazao obezbeđenje koje mu je pre 20 godina dodelila policija i da je to uradio iz revolta jer ga je policija, kako kaže, ranije danas obavestila da povlače obezbeđenje njegovoj deci. -… »

Vesti dana »