Povezane vesti

Marinika Tepić: U slučaj Palma da se uključi i Tužilaštvo za organizovani kriminal

Marinika Tepić: U slučaj Palma da se uključi i Tužilaštvo za organizovani kriminal

Politika 14.05.2021
Kraljevo – Više od tri sata trajalo je davanje iskaza Marinike Tepić pred postupajućom tužiteljkom Majdom Rakić u Višem tužilaštvu u Kraljevu. Reč je o predmetu u vezi sumnje da je u Jagodini bilo organizovane prostitucije i pedofilije, koji je… »
Tužiteljka će tražiti da se u istragu o Palmi uključi i TOK

Tužiteljka će tražiti da se u istragu o Palmi uključi i TOK

Nova 14.05.2021
Marinika Tepić, potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP), povodom navoda koje je iznela javnosti u vezi slučaja podvođenja maloletnica u organizaciji Dragana Markovića Palme, posle puna tri i po sata završila je davanje iskaza u tužilaštvu u… »
Tužilaštvo demantuje Tepić: Nije bilo reči o nadležnosti

Tužilaštvo demantuje Tepić: Nije bilo reči o nadležnosti

Nova 14.05.2021
Više javno tužilaštvo u Kraljevu demantovalo je večeras navode potpredsednice Stranke slobode i pravde Marinike Tepić da su joj u tom tužilaštvu data "maksimalna obećanja" da će predmet u vezi sa predsednikom skupštine opštine Jagodina Dragana… »
Tužilaštvo u Kraljevu demantuje Mariniku Tepić

Tužilaštvo u Kraljevu demantuje Mariniku Tepić

RTS 14.05.2021
Više javno tužilaštvo u Kraljevu demantovalo je navode potpredsednice Stranke slobode i pravde Marinike Tepić da su joj u tom tužilaštvu data "maksimalna obećanja" da će predmet u vezi sa predsednikom skupštine opštine Jagodina Dragana… »
Dragan Marković Palma: Marinika Tepić vrši pritisak na pravosudje

Dragan Marković Palma: Marinika Tepić vrši pritisak na pravosudje

Novi magazin 14.05.2021
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma izjavio je danas da potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić vrši pritisak na pravosudje, jer je rekla da će svaki odgovorni tužilac odbaciti privatne tužbe koje su protiv nje… »
Marinika Tepić dala iskaz u tužilaštvu: Da predmet preuzme Beograd! Palma: Neka ide i u Haški tribunal

Marinika Tepić dala iskaz u tužilaštvu: Da predmet preuzme Beograd! Palma: Neka ide i u Haški tribunal

Kurir 14.05.2021
KRALJEVO - Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić stigla je danas nešto pre 11 časova pred zgradu Višeg javnog tužilastva u Kraljevu gde je tri i po sata davala iskaz u predistražnom postupku koji se vodi povodom njenih navoda da je… »
Dragan Marković Palma: Izmišljeni slučaj mogu da preuzmu CIA i KGB

Dragan Marković Palma: Izmišljeni slučaj mogu da preuzmu CIA i KGB

N1 Info 14.05.2021
Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma izjavio je danas da potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić "kao kockar podiže ulog sa Tužilaštvima, jer su joj prazne karte". „Nije joj valjala jagodinska policija, sada kraljevačko… »
Tepić o slučaju "Palma": Očekujem da se uključi i Tužilaštvo za organizovani kriminal

Tepić o slučaju "Palma": Očekujem da se uključi i Tužilaštvo za organizovani kriminal

RTS 14.05.2021
Potpredsedica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić rekla je, nakon davanja iskaza u Višem javnom tužilaštvu Kraljevu povodom slučaja “Palma“, da je zadovoljna postupanjem tužiteljke, dodajući da očekuje da se u slučaj uključi i… »
Marković: Slučaj mogu da preuzmu i CIA i KGB

Marković: Slučaj mogu da preuzmu i CIA i KGB

RTS 14.05.2021
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma reagovao je povodom izjave potpredsednice SSP-a Marinike Tepić koja je rekla da očekuje da se u slučaj "Palma" uključi i Tužilaštvo za organizovani kriminal. Marković kaže da ga čudi da… »
Tepić: Imam obećanje da će Palmin predmet preuzeti TOK

Tepić: Imam obećanje da će Palmin predmet preuzeti TOK

Dnevnik 14.05.2021
KRALjEVO: Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić dala je izjavu u kraljevačkom tužilaštvu povodom svojih tvrdnji da je predsednik Skupštine grada Jagodina Dragan Marković Palma podovodio maloletnice. Kako je navela posle… »
Tepić: Tužiteljka će tražiti da se u istragu o Palmi uključi i TOK u Beogradu

Tepić: Tužiteljka će tražiti da se u istragu o Palmi uključi i TOK u Beogradu

N1 Info 14.05.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić je u Kraljevu, povodom navoda koje je iznela javnosti u vezi sa slučajem podvođenja maloletnica u organizaciji Dragana Markovića Palme, dala iskaz u Tužilaštvu. Ona je po izlasku iz Tužilaštva… »
Tepić: „Jagodinska policija je godinama znala šta se dešava“

Tepić: „Jagodinska policija je godinama znala šta se dešava“

Nova 14.05.2021
Marinika Tepić, potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP), povodom navoda koje je iznela javnosti u vezi slučaja podvođenja maloletnica u organizaciji Dragana Markovića Palme, posle puna tri i po sata završila je davanje iskaza u tužilaštvu u… »
Tepić: Iznela sam puno više detalja nego u jagodinskoj policiji, postupak je sad predistražni

Tepić: Iznela sam puno više detalja nego u jagodinskoj policiji, postupak je sad predistražni

Beta 14.05.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić izjavila je danas, nakon davanja iskaza u tužilaštvu u Kraljevu, da je iznela puno više detalja nego u jagodinskoj policiji, kao i da su pristup, komunikacija, zainteresovanost, na koje je… »
Tepić: Sve što sam rekla je iz direktnih saznanja

Tepić: Sve što sam rekla je iz direktnih saznanja

Novi magazin 14.05.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić izjavila je za Dragana Markovića Palmu da se "onako kako se ponaša - ne ponaša neko ko nije kriv", navodeći da sve što je do sada iznela o dešavanjima na njegovim žurkama potiče iz… »
Tepić: Sve što sam rekla je iz direktnih saznanja

Tepić: Sve što sam rekla je iz direktnih saznanja

Nova 14.05.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić izjavila je za Dragana Markovića Palmu da se "onako kako se ponaša - ne ponaša neko ko nije kriv", navodeći da sve što je do sada iznela o dešavanjima na njegovim žurkama potiče iz… »
Tepić: Sve što sam iznela o Palmi potiče iz direktnih saznanja

Tepić: Sve što sam iznela o Palmi potiče iz direktnih saznanja

N1 Info 14.05.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić izjavila je za Dragana Markovića Palmu da se "onako kako se ponaša - ne ponaša neko ko nije kriv", navodeći da sve što je do sada iznela o dešavanjima na njegovim žurkama potiče iz… »
Tepić: Stojim iza svake svoje reči

Tepić: Stojim iza svake svoje reči

Danas 14.05.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde kaže za Danas da je na desetine ljudi spremno da svedoči protiv Palme Stojim iza svake reči koje sam izrekla na konferenciji. Ovo su ozbiljne stvari sa kojima se ne smemo igrati. Onako kako se Palma ponaša, ne… »
Dragan Marković Palma dao iskaz u jagodinskoj policiji povodom optužbi za podvođenje maloletnica

Dragan Marković Palma dao iskaz u jagodinskoj policiji povodom optužbi za podvođenje maloletnica

Danas 13.05.2021
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma izjavio je danas da je u Policijskoj upravi u Jagodini dao iskaz „povodom lažnih navoda“ za podvođenje devojaka i maloletnica na „žurkama“ u Končarevu i Jagodini, ne navodeći da li je iskaz… »

Vesti dana »