Povezane vesti

"Pustite nas, hoćemo kući!" Pešić je uspeo da pobegne iz Izraela "u poslednjoj sekundi", sportisti u strahu digli glas zbog…

"Pustite nas, hoćemo kući!" Pešić je uspeo da pobegne iz Izraela "u poslednjoj sekundi", sportisti u strahu digli glas zbog…

Sportal blic 14.05.2021
Dok rat bukti u Izraelu, napadač uspeo je da napusti Tel Aviv i skloni se iz blizine sukoba oko pojasa Gaze. Ovi sukobi su pre nekoliko dana ponovo eskalirali, a srpski internacionalac nije imao nameru da se zadržava u Izraelu. Bilo je planirano da… »
Srbin pobegao od rata u Izraelu u poslednji čas: Bivši igrač Zvezde se javio, ne pada mu na pamet da se vraća!

Srbin pobegao od rata u Izraelu u poslednji čas: Bivši igrač Zvezde se javio, ne pada mu na pamet da se vraća!

Mondo 14.05.2021
Srpski internacionalac je uspeo da napusti ratom pogođenu zemlju. Srpski internacionalac je uspeo da napusti ratom pogođenu zemlju. Bukti rat u Izraelu, a nekadašnji napadač Crvene zvezde nema nameru da bude blizu sukoba. Aleksandar Pešić uspeo je… »
Dobre vesti, Pešić je sada na bezbednom!

Dobre vesti, Pešić je sada na bezbednom!

Sportske.net 14.05.2021
Sukobi u Izraelu eskalirali su u prethodnih par dana, situacija je veoma ozbiljna, a fudbaler Makabija iz Tel Aviva Aleksandar Pešić je za to vreme pokušavao da što pre napusti teritoriju te zemlje, s obzirom da se nije osećao bezbedno. Iako je do… »
Pešić pobegao iz Tel aviva: Ne vraćam se, ne pada mi na pamet!

Pešić pobegao iz Tel aviva: Ne vraćam se, ne pada mi na pamet!

Večernje novosti 14.05.2021
FOTO: EPA Bilo je planirano da Makabi igra protiv istoimenog kluba iz Haife polufinale Kupa u sredu, zatim je to odloženo za četvrtak, pa je utakmica do daljnjeg odložena bez novog termina. Čak je postojala opcija da se meč igra u Haifi, iako je u… »
Pešić za Nova.rs: Otišao sam iz Izraela jedva, ne vraćam se

Pešić za Nova.rs: Otišao sam iz Izraela jedva, ne vraćam se

Nova 14.05.2021
Sukobi u Izraelu i Palestini oko pojasa Gaze ne jenjavaju, pa je fudbal poslednje o čemu mogu da razmišljaju naši igrači koji tamo borave. Aleksandar Pešić i Uroš Nikolić nisu imali mnogo opcija, osim da odu iz Makabija iz Tel Aviva privremeno… »

Vesti dana »