Повезане вести

Урадио ми интервенцију коју нисам тражио, могао сам да умрем: Исповест Београђанина из ординације лажног хирурга

Урадио ми интервенцију коју нисам тражио, могао сам да умрем: Исповест Београђанина из ординације лажног хирурга

Мондо 14.05.2021
Београђанин описао своје искуство у "ординацији" месара који се представљао као естетски хирург. Београђанин описао своје искуство у "ординацији" месара који се представљао као естетски хирург. Клиника на Теразијама у којој је… »
Кривичне пријаве против лажног хирурга (23) који је унаказио жене: Клиника у центру Београда закључана, он нестао?!

Кривичне пријаве против лажног хирурга (23) који је унаказио жене: Клиника у центру Београда закључана, он нестао?!

Мондо 14.05.2021
Позната загребачка адвокатица преузела је случајеве жртава "хирурга" који се школовао за месара, и с мајком цвећарком радио естетске интервенције. Позната загребачка адвокатица преузела је случајеве жртава "хирурга" који… »
Против лажног хирурга из Београда 3 кривичне пријаве: Пацијенткиње јавно показале како су унакажене

Против лажног хирурга из Београда 3 кривичне пријаве: Пацијенткиње јавно показале како су унакажене

Телеграф 14.05.2021
Сава има само 23 године, струка упозорава да није било могуће да заврши специјализацију. Против Саве К. (23) који је у протеклом периоду означен као масер који је у својој наводно дивљој ординацији у самом центру Београда… »

Вести дана »