Povezane vesti

Abas pozvao SAD i UN da zaustave Izrael

Abas pozvao SAD i UN da zaustave Izrael

Slobodna Evropa 14.05.2021
Palestinski predsednik Mahmud Abas osudio je 14. maja "brutalna ubistva" Palestinaca usled eskalacije sukoba u pojasu Gaze, na Zapadnoj obali i u Jerusalimu. Palestinsko predsedništvo saopštilo je da je izraelska vlada "u potpunosti odgovorna" za… »
Kabul: Više od 12 poginulih u eksploziji u džamiji

Kabul: Više od 12 poginulih u eksploziji u džamiji

RTV 14.05.2021
KABUL - Najmanje 12 osoba poginulo je danas, a 15 ih je povređeno u eksploziji u džamiji na severu Kabula, saopštila je avganistanska policija. Kako je navedeno, među poginulima je i imam Mofti Najman. Predstavnik policije saopštio je da je u… »
Masakr u avganistanskoj džamiji: U eksploziji stradalo 12, uključujući i imama! Bomba prekinula početak molitve! Foto

Masakr u avganistanskoj džamiji: U eksploziji stradalo 12, uključujući i imama! Bomba prekinula početak molitve! Foto

Kurir 14.05.2021
Broj poginulih avganistanskoj džamiji u bombaškom napadu tokom molitve u Kabulu skočio je na 12, saopštila je avganistanska policija. Portparol Ferdavs Faramarz rekao je da je imam džamije među mrtvima, dodajući da je ranjeno još 15 ljudi. Bomba… »
U bombaškom napadu na džamiju u Kabulu poginulo 12 vernika

U bombaškom napadu na džamiju u Kabulu poginulo 12 vernika

Danas 14.05.2021
U bombaškom napadu na džamiju u Kabulu danas je poginulo 12 vernika, saopštila je avganistanska policija. Bomba je eksplodirala tokom molitve, a među mrtvima je i imam džamije u severnom delu Kabula. U eksploziji je ranjeno 15 ljudi. Za sada niko… »
Masakr u džamiji: Eksplozija prekinula molitvu, poginulo dvanaest osoba (foto)

Masakr u džamiji: Eksplozija prekinula molitvu, poginulo dvanaest osoba (foto)

Blic 14.05.2021
Najmanje 12 ljudi poginulo je od eksplozije u jednoj džamiji u Kabulu, glavnom gradu Avganistana, saopštili su zvaničnici. Policijski portparol Ferdus Faramarz rekao je da je među poginulima i imam, te da je ranjeno još 15 osoba. Eksplozija se desila… »
Eksplozija u džamiji kod Kabula, desetine mrtvih i ranjenih

Eksplozija u džamiji kod Kabula, desetine mrtvih i ranjenih

RTS 14.05.2021
U ekploziji koja je postavljena u džamiji u Šakar Daru u Avganistanu poginulo je najmanje 12 ljudi dok su desetine povređene, javljaju avganistanski mediji pozivajući se na lokalne zvaničnike. Predstavnik policije saopštio je da je eksploziv bio… »
Kabul: Dvanaest poginulih u eksploziji bombe

Kabul: Dvanaest poginulih u eksploziji bombe

Al Jazeera 14.05.2021
Bomba je eksplodirala tokom molitve, a među mrtvima je i imam džamije u sjevernom delu prijestolnice Afganistana. U bombaškom napadu na džamiju u Kabulu danas je poginulo 12 vjernika, saopćila je afganistanska policija, prenosi agencija Beta… »
Masakr u avganistanskoj džamiji: U eksploziji desetine mrtvih i ranjenih

Masakr u avganistanskoj džamiji: U eksploziji desetine mrtvih i ranjenih

Večernje novosti 14.05.2021
Foto: Tanjug/AP Photo Predstavnik policije saopštio je da je u džamiju bio postavljen eksploziv, prenosi AP. Za sada niko nije preuzeo odgovornost za napad, a policija je saopštila da je istraga u toku. The brutal kabul admin. just for their gains and… »

Vesti dana »