Povezane vesti
Loto listić vredan 26 miliona dolara, greškom opran u mašini
RTS 14.05.2021
Dobitnik nagrade Kalifornijske lutrije od 26 miliona dolara možda je "isprao" svoju šansu za dobitak bogatstva. Identitet dobitnika loto premije nije poznat, ali žena iz Amerike tvrdi da je dobila na čuvenoj lutriji „Super loto plus". Listić nema, jer ga… »
Žena osvojila 160 miliona, listić lutrije uništila u pranju
Nova 14.05.2021
Žena koja tvrdi da je osvojila džekpot od 26 miliona dolara, izvučen u ždrebu Kalifornijske lutrije, kaže da je ostavila dobitni listić u džepu farmerki i uništila ga pri pranju, pišu američki mediji. Dobitni listić SuperLotto Plusa prodat je u radnji u… »
Oprala tiket, ostala bez 26 miliona dolara nagrade
Dnevnik 14.05.2021
LOS ANĐELES: Amerikanka koja je uplatila dobitni tiket vredan 26 miliona dolara u predgrađu Los Anđelesa nije to mogla da dokaže i pred kamera koje su je snimile zbog čega će dobitak biti doniran državnim školama. Kako američki mediji pišu, žena (40)… »
Amerika i lutrija: Žena slučajno oprala dobitni listić od 26 miliona dolara
BBC News 14.05.2021
Dobitnica džekpota od 26 miliona dolara slučajno uništila dobitni listić u mašini za pranje veša. Žena koja tvrdi da je kupila dobitni tiket Državne lutrije Kalifornije od 26 miliona dolara kaže da ga je ostavila u džepu pantalona i uništila pranjem… »
Vesti dana »
"Ahmići su zli, hrane se zlobom": Neriova verenica ušla u Elitu, odmah raskrinkala Situ i iznela šok detalje
Telegraf pre 4 satijoš 5 povezanih
MUP o dešavanjima u Novom Sadu: Policija postupa isključivo u skladu sa zakonom
Danas pre 8 satijoš 1 povezana







