Povezane vesti
Hakeri napali irski zdravstveni sistem: Traže otkup
Nova 14.05.2021
Irska zdravstvena služba (HSE) privremeno je isključila svoj informativni sistem zbog, kako je saopštila, "ransomware napada ". Navela je da je preduzela sve mere predostrožnosti i ugasila svoje sisteme kako bi mogla detaljnije da proceni situaciju… »
Hakerski napad na irski zdravstveni sistem
Slobodna Evropa 14.05.2021
Irska zdravstvena služba (HSE) privremeno je isključila svoj informatički sistem zbog, kako je saopšteno, "ransomware napada", prenosi BBC. Ransomware je vrsta kompjuterskog virusa koji prijeti brisanjem baza podataka ako se ne plati otkupnina… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 6 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 4 satijoš 2 povezane