Povezane vesti
Radojičić: Ukoliko mladi hoće da žive kao ranije moraju da se vakcinišu
Novi magazin 14.05.2021
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić izjavio je danas da je za smirivanje epidemiološke situacije trenutno najvažnije da se vakciniše mladja populacija, kao i da je podatak da je u Beogradu do sada vakcinisano 46 odsto stanovništva značajan, ali da… »
Radojičić: Ukoliko mladi hoće da žive kao ranije, moraće da se vakcinišu
N1 Info 14.05.2021
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić izjavio je da je za smirivanje epidemiološke situacije trenutno najvažnije da se vakciniše mlađa populacija, kao i da je podatak da je u Beogradu do sada vakcinisano 46 odsto stanovništva značajan, ali da treba "pre… »
Radojičić: Mirno leto, za jesen treba biti oprezan
RTS 14.05.2021
Jednu dozu vakcine primilo je 46,3 odsto Beograđana, a revakcinisano je 37,1 odsto stanovnika glavnog grada. Nama je u ovom trenutku cilj da u Beogradu dostignemo 50 odsto vakcinisanih. Mislim da ćemo imati mirno leto a za jesen moramo biti oprezni… »
„Ako mladi hoće da žive kao ranije moraju da se vakcinišu“
Nova 14.05.2021
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić izjavio je danas da je za smirivanje epidemiološke situacije trenutno najvažnije da se vakciniše mlađa populacija, kao i da je podatak da je u Beogradu do sada vakcinisano 46 odsto stanovništva značajan, ali da… »
Vesti dana »

Veliki protestni skup građana sinoć održan u Valjevu; zadržano 15 osoba
ObjektiVa pre 48 minutajoš 58 povezanih

Upozorenje na intenzivne pljuskove sa grmljavinom i gradom u delovima Srbije
Naslovi.ai pre 1 satjoš 44 povezane

Baklje i na aerodromu "Nikola Tesla": Evropski šampioni u košarci stili u Beograd (foto)
Večernje novosti pre 38 minutajoš 15 povezanih