Povezane vesti

Ako neko ne vredi, džabe mu je I da se skine! Glumica otkrila da su joj obnažene scene pomogle: Moje telo je moje oruđe za…

Ako neko ne vredi, džabe mu je I da se skine! Glumica otkrila da su joj obnažene scene pomogle: Moje telo je moje oruđe za…

Kurir 14.05.2021
Mlada glumica Teodora Bjelica otkrila je detalje iz privatnog života. Погледајте ову објаву у апликацији Instagram Објава коју дели Teodora Bjelica (@teodorabjelica) Najviše scena imate sa Milanom Vasićem… »
Proslavila sam se golišavim scenama, ali nekima ne vredi ni da se skinu: Ćerka naše glumice otkrila i šta je mama rekla!

Proslavila sam se golišavim scenama, ali nekima ne vredi ni da se skinu: Ćerka naše glumice otkrila i šta je mama rekla!

Mondo 14.05.2021
Teodora Bjelica sasvim iskreno! Teodora Bjelica sasvim iskreno! Mlada glumica Teodora Bjelica rekla je domaćim medijima da trenutno radi punom parom, a publika je gleda u seriji "Tri muškarca i tetka". Lepu kćerku Gordane Bjelice smo, međutim, najpre… »
Teodora Bjelica poslušala mamin savet: Skinula sam se pred kamerama i napravila karijeru

Teodora Bjelica poslušala mamin savet: Skinula sam se pred kamerama i napravila karijeru

Kurir 14.05.2021
Mladu glumicu Teodoru Bjelicu, ćerka glumice Gordane Bjelice, koju svi pamte kao Bebu iz "Srećnih ljudi", domaća publika je upoznala u serijama "Tri muškarca i tetka, gde igra Danijelu, ali i po golišavim ulogama koje su joj donele popularnost. -… »

Vesti dana »