Povezane vesti
Salvini: Berluskoni opet u bolnici, nije baš u formi
Nova 14.05.2021
Bivši italijanski premijer, milijarder Silvio Berluskoni koji je ove nedelje ponovo hospitalizovan zbog posledica covida-19, "nije baš u formi", ali će se oporaviti, rekao je u petak lider krajnje desnice Mateo Salvini. „Razgovarao sam s Berluskonijem… »
Salvini: Bivši premijer Italije Berluskoni nije u formi ali će se oporaviti
Novi magazin 14.05.2021
Milijarder i bivši italijanski premijer Silvio Berluskoni (Berlusconi), koji je ponovo hospitalizovan zbog posledica korona virusa, nije u formi ali će se oporaviti, izjavio je danas lider ekstremne desnice Mateo Salvini (Matteo). "Razgovarao sam sa… »
Vesti dana »
Protest podrške profesorki Kleut: Filozofski fakultet blokiran, upravi dat rok
N1 Info pre 20 minutajoš 27 povezanih
Nije samo Makron otišao pre Trampovog dolaska: Svetski čelnici napuštaju Davos, neki otkazali dolazak
Telegraf pre 14 minutajoš 36 povezanih
Đoković u nezgodnom terminu izlazi na teren! Srbin protiv Maestrelija juri plasman u treće kolo Australijan opena, evo gde možete da gledate ovaj meč!
Kurir pre 20 minutajoš 78 povezanih
Poslanici opozicije kritikuju izmene pravosudnih zakona, Mrdić smatra da su u interesu građana
Beta pre 2 satajoš 21 povezana
Još jedan pevač optužio Minu Kostić za krađu: "Uzela je 500 evra i otišla na pomoćni izlaz"
Blic pre 45 minutajoš 24 povezane


