Povezane vesti
AMSS: Promenljivo vreme, oprez za volanom
Nova 15.05.2021
Vozače na putevima u Srbiji i ove večeri očekuju promenljive vremenske prilike, saopštio je Auto-moto savez Srbije. Prema najavama meteorologa, na području zapadnih, istočnih, ali i severnih krajeva naše zemlje moguća je kiša, zbog čega AMS savetuje… »
AMSS: Oprez zbog nepovoljnih uslova za vožnju
Nova 15.05.2021
Vozače danas očekuju nestabilni uslovi za vožnju, uz česte pljuskove, nisku oblačnost i smanjenu vidljivost, saopštio je Auto moto savez Srbije (AMSS). AMSS poziva vozače da na deonicama sa mokrim kolovozom smanje brzinu, a upozorava i na rizik od… »
Vozači, oprez kod niške banje: Zbog klizišta obustavljen saobraćaj za autobuse i teretnjake
Kurir 15.05.2021
NIŠKA BANJA - Javno preduzeće Putevi Srbije saopštilo je da je na putu Niška Banja - Gadžin Han, zbog otcepljenja dela puta usled pojave klizišta, obustavljen saobraćaj za autobuse i teretna motorna vozila. Alternativni putni pravac je Gadžin Han -… »
Vesti dana »

Sindikati kulture predali Ministarstvu finansija zahteve u vezi sa svojim zaradama
Beta pre 7 satijoš 15 povezanih

Teška saobraćajna nesreća u Sremu: Najmanje troje poginulih, 35 povređenih
BBC News pre 51 minutajoš 186 povezanih

Partizan konačno srušio Baskoniju: Crno-beli ubedljivo vodili, pa morali da strepe
Nova pre 16 minutajoš 68 povezanih