Povezane vesti

Detalji horora kod Bele Palanke: "Krvnički su me tukli i ubili mi brata" - stravičan plan pljačkaša se kobno završio

Detalji horora kod Bele Palanke: "Krvnički su me tukli i ubili mi brata" - stravičan plan pljačkaša se kobno završio

Mondo 15.05.2021
Predrag Mišić (61) nasmrt je prebijen, a njegova sestra Ljubinka Jovanović (66) teško je povređena kada su na njihovo imanje kod Bele Palanke upala dvojica pljačkaša i odnela 400.000 dinara. Predrag Mišić (61) nasmrt je prebijen, a njegova sestra… »
Užas u beloj palanci: Dva mladića uhapšena za teško ubistvo

Užas u beloj palanci: Dva mladića uhapšena za teško ubistvo

Blic 15.05.2021
Dvojica maskiranih muškaraca upala u kuću u kojoj živi brat i sestra i batinama im iznudili informaciju gde kriju novac Pirotska policija uhapsila je dva mladića, osumnjičena da su počinili teško ubistvo u Moklištu kod Bele Palanke. Uhapšeni su… »
Uhapšeni mladići zbog ubistva muškarca u Beloj Palanci

Uhapšeni mladići zbog ubistva muškarca u Beloj Palanci

Nova 15.05.2021
Pirotska policija uhapsila je dva mladića, osumnjičena da su počinili teško ubistvo u Moklištu kod Bele Palanke. Uhapšeni su osumnjičeni da su upali u kuću starijeg muškarca i njegove sestre, opljačkali ih i naneli im teške telesne povrede… »
Uhapšeni osumnjičeni za pljačku i ubistvo starijeg muškarca kod Bele Palanke

Uhapšeni osumnjičeni za pljačku i ubistvo starijeg muškarca kod Bele Palanke

N1 Info 15.05.2021
Pirotska policija uhapsila je dva mladića, osumnjičena da su počinili teško ubistvo u Moklištu kod Bele Palanke. Uhapšeni su osumnjičeni da su upali u kuću starijeg muškarca i njegove sestre, opljačkali ih i naneli im teške telesne povrede… »
Mladići tukli staricu dok im nije priznala gde čuva novac

Mladići tukli staricu dok im nije priznala gde čuva novac

Nova 15.05.2021
Dve osobe upale su juče u kuću R. J. (66) u Moklištu kod Bele Palanke, pretukli je i od nje zahtevali da im kaže gde čuva novac. Nesrećna žena im je na kraju rekla gde se nalazi novac, a razbojnici su ukrali 300.000 dinara i za sada neutvrđenu… »

Vesti dana »