Povezane vesti

Robert Bošković: Umetnicima u Hrvatskoj teže nego u Srbiji

Robert Bošković: Umetnicima u Hrvatskoj teže nego u Srbiji

Nova 15.05.2021
Pre godinu i po sam preko moje agentkinje iz Nemačke došao sa CV-jem u Beograd na sastanke. Nakon nekoliko meseci pozvan sam da u Madlenianumu radim "Veselu udovicu" koja je uvrštena u pet najboljih predstava protekle sezone u Srbiji. Radujem se… »
Žarko Stepanov o mjuziklu "Poslednjih pet godina": Muški i ženski ugao se uvek razlikuju

Žarko Stepanov o mjuziklu "Poslednjih pet godina": Muški i ženski ugao se uvek razlikuju

Blic 15.05.2021
Mjuzikl "Poslednjih pet godina", brodvejski hit, koji je doživeo i svoju holivudsku ekranizaciju 2015. godine, njujorškog kompozitora i tekstopisca Džejsona Roberta Brauna, u režiji Roberta Boškovića, premijerno će biti izveden u subotu, 15. maja… »
Premijera mjuzikla "poslednjih pet godina": Pred beogradskom publikom večeras na sceni Opere i teatra Madlenijanum

Premijera mjuzikla "poslednjih pet godina": Pred beogradskom publikom večeras na sceni Opere i teatra Madlenijanum

Večernje novosti 15.05.2021
Foto Srđan Bosnić Savremena muzička priča o petogodišnjoj ljubavnoj aferi i braku, izvodi se pod dirigentskom palicom Vesne Šouc i u koreografiji Milice Cerović, a protagonisti su Branislava Podrumac, Žarko Stepanov, te Mina Gligorić i Dimitrije… »

Vesti dana »