Povezane vesti

Darko Lazić smršao 95 kilograma! Nikad zgodniji nisam bio: Sad može sve da jede, ali ima jedan problem!

Darko Lazić smršao 95 kilograma! Nikad zgodniji nisam bio: Sad može sve da jede, ali ima jedan problem!

Mondo 15.05.2021
Oseća se preporođeno! Oseća se preporođeno! Posle turbulentnog perioda i višegodišnje borbe s viškom kilograma, Darko Lazić danas izgleda kao drugi čovek. Nakon operacije smanjenja želuca smršao je čak 95 kilograma, a otkrio je da je najveća… »
Uvek sam bio gojazan, ali sada mogu sve da jedem! Nikad zgodniji nisam bio: Darko Lazić skinuo 95 kilograma i ovo je njegova…

Uvek sam bio gojazan, ali sada mogu sve da jedem! Nikad zgodniji nisam bio: Darko Lazić skinuo 95 kilograma i ovo je njegova…

Kurir 15.05.2021
Darko Lazić je otkrio svima kako je uspeo da skine 95 kilograma. Naime, pevačeva najveća težina bila je 165 kilograma, a sada se razlika i te kako primećuje. View this post on Instagram A post shared by DARKO LAZIĆ (@darkolazicofficial) - Uvek sam… »
Smršao sam 95 kilograma: Transformacija Darka Lazića

Smršao sam 95 kilograma: Transformacija Darka Lazića

Nova 15.05.2021
Pevač Darko Lazić otkrio je da je smršao 95 kilograma. „Smršao sam ukupno 95 kilograma, a najviše sam imao 165. Smršao sam operacijom smanjivanja želuca. Posle godinu dana sve smem da jedem, ali je problem što ja ne mogu i to je problem. Pojedem… »

Vesti dana »