Povezane vesti

"Nisam mu ja baba, ima da me zove Svetlana": Anastasija slučajno snimila Cecin razgovor u vili na Dedinju, hit snimak (video)

"Nisam mu ja baba, ima da me zove Svetlana": Anastasija slučajno snimila Cecin razgovor u vili na Dedinju, hit snimak (video)

Blic 15.05.2021
Anastasija Ražnatović snimala se u porodičnom domu, dok se u pozadini čuo zanimljiv razgovor između njenog brata Veljka i mame, folk zvezde Cece Ražnatović. Ceca je, naime, pričala sa Veljkom telefonom, a tema razgovora bio je maleni Željko… »
Kurir horoskop za 16. Maj: Predahnite od posla i posvetite se ljubavnom životu! (video)

Kurir horoskop za 16. Maj: Predahnite od posla i posvetite se ljubavnom životu! (video)

Kurir 15.05.2021
Dolazite do mogućnosti da osvarite dodatnu zaradu. Pred vama je period u kojem ćete biti posvećeni polju posla. Možete da očekujete da ćete uspeti da osvojite novu osobu na ljubavnom polju. Evo šta vam zvezde još predviđaju: 02:32 Kurir dnevni… »
ŠOK! Ceca ne da UNUKU da je zove BABA! (VIDEO)

ŠOK! Ceca ne da UNUKU da je zove BABA! (VIDEO)

Svet & Skandal 15.05.2021
Anastasija Ražnatović je na svom Instagram profilu objavila snimak koji je do suza nasmejao njene pratioce. Naime, mlada pevačica objavila je snimak razgovora svoje majke Cece i brata Veljka u kome Ceca govori kako ne želi da je unuk zove baba. –Ti… »
Nisam mu ja baba! Ima da me zove svetlana, k'o ti! Anastasija krišom snimala Cecu i Veljka u kući - hit! (video)

Nisam mu ja baba! Ima da me zove svetlana, k'o ti! Anastasija krišom snimala Cecu i Veljka u kući - hit! (video)

Mondo 15.05.2021
Nisu znali da ih snima. Nisu znali da ih snima. Anastasija Ražnatović nasmejala je sve snimkom iz porodične kuće koji je krišom objavila na storiju na Instagramu, a na kojem Ceca Ražnatović razgovara sa Veljkom. Ceca i Veljko pričali su o malom… »
Nisam mu ja baba! Anastasija podelila najsmešniji snimak iz porodice Ražnatović, Ceca otkrila kako će mali Veljko da je…

Nisam mu ja baba! Anastasija podelila najsmešniji snimak iz porodice Ražnatović, Ceca otkrila kako će mali Veljko da je…

Alo 15.05.2021
Anastasija Ražnatović na društvene mreže objavila je klip zbog kog se svi smeju. Pevačica i ćerka popularne pevačice Cece snimila je trenutak iz kuće na Dedinju. Alo/Blic 11:17 Alo.rs/M.A. 19:35 Blic/Alo/Đ.M. 09:45 Alo.rs/Đ.M. 14:25 Anastasija… »
FOTO Lepa Brena slikala stopala u sedmoj deceniji

FOTO Lepa Brena slikala stopala u sedmoj deceniji

Nova 15.05.2021
Jugoslovenska zvezda Lepa Brena objavila je fotografiju svojih stopala na Instagramu. To je deo tela koji pevačica inače nikada ne pokazuje. „Sunčamo se“, kratko je napisala Brena, pokazujući crveni lak.… »
Lepa BRENA stavila muškarce na muke: Pevačica slikala ovaj deo tela, inače ga nikad ne pokazuje! (foto)

Lepa BRENA stavila muškarce na muke: Pevačica slikala ovaj deo tela, inače ga nikad ne pokazuje! (foto)

Kurir 15.05.2021
Pevačica Lepa Brena objavila je fotografiju na društvene mreže koja je odmah napravila pometnju. Naime, zvezda je pokazala svoja stopala i roze lak na noktima, koje je stavila na kućnog ljubimca, pa napisala: "Sunčamo se." Ono što su svi prvo pisali… »

Vesti dana »