Povezane vesti
To bi bilo to, a sada zbogom! Di-džej sa najdužim stažom otišao u penziju u 96. godini
Kurir 15.05.2021
Posle više od sedam decenija rada na radio stanici hongkonški disk-džokej Rej Kordeiro (96) se danas oprostio od slušalaca pesmom "Time to say goodbye", u izvođenju Sare Brajtman i Andrea Bočelija. "Pa, to bi bilo to. Hvala vam mnogo što ste me slušali… »
Penzionisao se najstariji dj (96), oprostio se od slušalaca: "To bi bilo to"
Telegraf 15.05.2021
Njegova karijera je počela pre 72 godine, a više od 50 godina je vodio šou "All the way with Ray", koji je počeo da se emituje na državnom radiju RTHK 1970. godine. Posle više od sedam decenija rada na radio stanici disk-džokej Rej Kordeiro (96) se danas… »
Vesti dana »
Mundijal (16. dan): Zelenortska Ostrva najlepša priča prvenstva, Španija opravdala epitet favorita
Danas pre 14 minutajoš 17 povezanih
Rasplet u Grupi G: Belgija prva, Egipat prošao, Iran strepi
Sport klub pre 14 minutajoš 12 povezanih
Novi zemljotres, jačine 4,7 stepeni pogodio Venecuelu, pomoć uputili SAD, UN, Crveni krst, papa i mnoge zemlje
RTV pre 39 minutajoš 2 povezane




