Povezane vesti

Đoković - Nadal, najveće rivalstvo u istoriji tenisa! Ovaj spektakl smo čekali cele godine! (anketa)

Đoković - Nadal, najveće rivalstvo u istoriji tenisa! Ovaj spektakl smo čekali cele godine! (anketa)

Mondo 15.05.2021
Niko Rafu nije pobeđivao koliko Nole, a niko Noleta kao Rafa! Niko Rafu nije pobeđivao koliko Nole, a niko Noleta kao Rafa! Srbija i Španija i svet tenisa se spremaju za novi spektakl – novi susret Novaka Đokovića i Rafaela Nadala, ovog puta u… »
Đoković u finalu rima: Nole protiv Nadala za novi trofej!

Đoković u finalu rima: Nole protiv Nadala za novi trofej!

Hot sport 15.05.2021
Novak Đoković savladao je Lorenca Sonega sa 2-1, po setovima, 6:3, 6:7, 6:2, i plasirao se u finale turnira u Rimu gde ga čeka Rafael Nadal. Novak Đoković je neuništiv, imao je naporan dan, u prvom meču savladao je Stefanosa Cicipasa a zatim… »
Novak krivi sebe - trebalo je ranije... Đoković noćas neće razmišljati o Nadalu!

Novak krivi sebe - trebalo je ranije... Đoković noćas neće razmišljati o Nadalu!

Mondo 15.05.2021
"Sada mi je najbitnije da se dobro odmorim", rekao je Novak posle plasmana u finale Rima. "Sada mi je najbitnije da se dobro odmorim", rekao je Novak posle plasmana u finale Rima. Novak Đoković je uspeo! Pobedio je u dva meča u jednom danu, pa zakazao… »
Finale koje su svi čekali – epske bitke Novaka i Rafe u Rimu

Finale koje su svi čekali – epske bitke Novaka i Rafe u Rimu

Nova 15.05.2021
Novak Đoković je posle dva dramatična duela protiv Cicipasa i Sonega, stigao do finala Rima, gde ga čeka novi okršaj sa najvećim rivalom, Rafaelom Nadalom. Njih dvojica su odigrali 56 duela, a prednost je na strani srpskog tenisera koji vodi 29:27… »
Đoković: Morao sam ranije da završim meč

Đoković: Morao sam ranije da završim meč

N1 Info 15.05.2021
Novak Đoković je u polufinalu Mastersa u Rimu pobedio Lorenca Sonega 6:3, 6:7(5:7), 6:2 za dva sata i 45 minuta igre. Prvi igrač sveta neće imati mnogo vremena da se oporavi za finalni duel sa Rafaelom Nadalom, koji u nedelju od 17 časova možete da… »
Neuništiva Poljakinja – dve pobede u danu za finale Rima

Neuništiva Poljakinja – dve pobede u danu za finale Rima

Nova 15.05.2021
Poljska teniserka Iga Švjontek plasirala se u finale turnira u Rimu pošto je pobedila Amerikanku Koko Gof sa 7:6, 6:3. Švjontek, koja je ranije u polufinalu eliminisala Ukrajinku Elinu Svitolinu, do pobede i plasmana u finale stigla je posle sat i 46… »
Pliškova prva finalistikinja Rima

Pliškova prva finalistikinja Rima

Sportske.net 15.05.2021
Deveta teniserka sveta Čehinja Karolina Pliškova plasirala se u finale mastersa u Rimu pošto je danas pobedila Hrvaticu Petru Martić sa 6:1, 3:6, 6:2. Pliškova je do pobede nad 25. igračicom sveta došla za sat i 57 minuta igre. Ovo je Čehinji… »

Vesti dana »