Povezane vesti
Brisel izručio Atini bivšeg člana „Zlatne zore“
Nova 15.05.2021
Bivši član grčke ultradesničarske stranke "Zlatna zora" Joanis Lagos izručen je u subotu, 15. maja, Atini iz Brisela, gde je bio član Evropskog parlamenta. Lagos je, zajedno sa liderom "Zlatne zore" Nikosom Mihalolijakosom i još četvoricom… »
Grčkoj izručen poslanik EP i bivši član Zlatne zore, osuđen na 13 godina zatvora
N1 Info 15.05.2021
Poslanik Evropskog parlamenta Joanis Lagos, bivši član neonacističke stranke Zlatna zora, koji je osuđen u Grčkoj na 13 godina zatvora, izručen je vlastima u Atini. Lagos (48), koji je uhapšen u Briselu krajem aprila, dan pošto je EP ukinuo njegov… »
Brisel izručio Atini bivšeg člana 'Zlatne zore'
Slobodna Evropa 15.05.2021
Bivši član grčke ultradesničarske stranke "Zlatna zora" Joanis Lagos izručen je u subotu, 15. maja, Atini iz Brisela, gdje je bio član Evropskog parlamenta. Poslanici EU ukinuli su imunitet Lagosu prošlog mjeseca, čime su otvorili put za njegovo… »
Vesti dana »

Potvrđeno za Insajder: Student Ekonomskog fakulteta u Nišu pušten, pa ponovo priveden
Insajder pre 2 satajoš 62 povezane

Navijače Partizana oduševiće reči Marka Nikolića: Blagojević otkrio o čemu su pričali
Mondo pre 1 satjoš 28 povezanih

Univerzitet u Beogradu odgovorio na dopis koji je Slavica Đukić Dejanović uputila rektorima i dekanima: Izostanak plata je protivzakonit
Nova pre 8 satijoš 18 povezanih

MUP o incidentima u Nišu: Policija postupala dosad prema 11 osoba
Novi magazin pre 2 satajoš 22 povezane

Ukrajinske vlasti: Cela porodica stradala u udaru ruskih dronova na Zaporožje
N1 Info pre 45 minutajoš 18 povezanih