Povezane vesti

Niko ne zna kroz šta sam prošla zbog kristijana: Stanija Dobrojević prvi put o svemu - "Familiji nisam smela na oči!"

Niko ne zna kroz šta sam prošla zbog kristijana: Stanija Dobrojević prvi put o svemu - "Familiji nisam smela na oči!"

Mondo 15.05.2021
Starleta govorila o odnosu sa aktuelnim učesnikom Zadruge. Starleta govorila o odnosu sa aktuelnim učesnikom Zadruge. Stanija Dobrojević je u emisiji "Magazin In" prvi put javno govorila o odlaženju na psihoterapiju na kojoj je, kako tvrdi završila… »
Stanija sa knedlom u grlu progovorila o kristijanu Nisam majci mogla da izađem na oči, samo ja znam kroz šta sam prošla…

Stanija sa knedlom u grlu progovorila o kristijanu Nisam majci mogla da izađem na oči, samo ja znam kroz šta sam prošla…

Kurir 15.05.2021
Bivša zadrugarka Stanija Dobrojević dotakla se svog famoznog odnosa sa Kristijanom Golubovićem, s kojim je vodila rat koji datira od rijalitija "Farma" u kojem su oboje učestvovali. - Nisam smela majci i bratu, pa i čitavoj familiji da izađem na… »
Tražila sam pomoć psihijatra Stanija Dobrojević otkrila kroz šta je prošla nakon izlaska iz rijalitija: Moja porodica je…

Tražila sam pomoć psihijatra Stanija Dobrojević otkrila kroz šta je prošla nakon izlaska iz rijalitija: Moja porodica je…

Kurir 15.05.2021
Sanja Marinković je emisijI upitala svoje gošće da li su nekada potražili pomoć psihoterapije nakon izlaska iz rijalitija, a onda je Stanija Dobrojević prva istakla da jeste. Ja jesam, jako teško sam se nosila sa raznoraznim novinskim natpisima… »
Nakon rijalitija sam završila kod psihijatra: Stanija Dobrojević nikad iskrenija - "Moja porodica je ispaštala!"

Nakon rijalitija sam završila kod psihijatra: Stanija Dobrojević nikad iskrenija - "Moja porodica je ispaštala!"

Mondo 15.05.2021
Starleta otvoreno o rijaliti karijeri. Starleta otvoreno o rijaliti karijeri. Staniju Dobrojević javnost je bolje upoznala kada je postala deo rijaliti programa, a njeno prvo pojavljivanje bilo je u Farmi, nakon čega je nekoliko puta bila i deo aktuelne… »

Vesti dana »