Povezane vesti

Kija Kockar pokazala novog dečka! On je, kako kaže uspešan čovek!

Kija Kockar pokazala novog dečka! On je, kako kaže uspešan čovek!

Svet plus 16.05.2021
Kija Kockar pokazala novog dečka! On je, kako kaže vrlo uspešan čovek! Srećna sam! Imam veliku inspiraciju, to mi daje dečko sa kojim sam. Ne tako davno, imali smo priliku da saznamo da je Kija Kockar jako zaljubljena, te je i priznala da je on vrlo… »
Kija Kockar pokazala dečka fudbalera! Pevačica prvi put javno objavila zajedničku fotku i poljupci pršte! (foto)

Kija Kockar pokazala dečka fudbalera! Pevačica prvi put javno objavila zajedničku fotku i poljupci pršte! (foto)

Kurir 16.05.2021
Kristina Kija Kockar konačno je pokazala svog izabranika na društvenim mrežama. Naime, Kija je dugo krila da je u vezi, a sada je na Instagram objavila fotografiju poljupca. Inače, u pitanju je srpski fudbaler Miloš Dimitrijević. Na fotografiji Kija… »
Kija Kockar konačno pokazala dečka! Strasno ljubi srpskog fudbalera

Kija Kockar konačno pokazala dečka! Strasno ljubi srpskog fudbalera

Blic 16.05.2021
Pevačica i rijaliti pobednica Kija Kockar prvi put je pokazala dečka, podelivši fotografiju na kojoj se ljube. Reč je, kako prenose mediji, o fudbaleru Milošu Čavi Dimitrijeviću, sa kojim je Kija povezivana još od 2019. godine. Kija je sinoć na… »
Kija pokazala dečka! Objavila sliku na kojoj se ljube: Dugo ga krila, a sad šokirala - nimalo ne liči na Slobu! (foto)

Kija pokazala dečka! Objavila sliku na kojoj se ljube: Dugo ga krila, a sad šokirala - nimalo ne liči na Slobu! (foto)

Mondo 16.05.2021
Došao je i taj trenutak... Došao je i taj trenutak... Kristina Kija Kockar nedavno je rekla kako je zaljubljena, a sada je i pokazala u koga! Pobednica Zadruge 1 i pevačica iznenadila je sve slikom na kojoj se ljubi sa svojom jačom polovinom, a ovaj… »

Vesti dana »