Povezane vesti

Kristijan i Kristina polomili krevet u hotelskoj sobi! Golubović i njegova ljubavnica nezasiti: Odzvanjali uzdasi i iz…

Kristijan i Kristina polomili krevet u hotelskoj sobi! Golubović i njegova ljubavnica nezasiti: Odzvanjali uzdasi i iz…

Kurir 16.05.2021
Kristijan Golubović i Kristina Spalević ne skidaju ruke jedno sa drugog. Nakon današnjeg razgovora posle buđenja, oni su počeli da se valjaju po krevetu, a Kristijan je ljubio svoju ljubavnicu po stomaku. Kada je krenuo da je zaskoči, pukle su daske… »
Posle žestoke akcije razbili krevet! Pukle daske ispod Kristijana i pevačice dok su se valjali kao da niko ne gleda!

Posle žestoke akcije razbili krevet! Pukle daske ispod Kristijana i pevačice dok su se valjali kao da niko ne gleda!

Mondo 16.05.2021
Sve se čulo... Sve se čulo... Nakon što je Kristijan Golubović sinoć otvorio dušu i izneo sve detalje braka sa ženom Ivanom s kojom ima ćerku, jutros je pala najžešća akcija u krevetu s pevačicom Kristinom Spalević, a nešto kasnije razbili… »
Nije mi dala da viđam dete u zatvoru, za staniju je stalno prebacivala: Kristijan priznao da ima loš brak i otkrio sve!

Nije mi dala da viđam dete u zatvoru, za staniju je stalno prebacivala: Kristijan priznao da ima loš brak i otkrio sve!

Mondo 16.05.2021
Golubović je javno ispričao baš sve o braku sa Ivanom. Golubović je javno ispričao baš sve o braku sa Ivanom. Kristijan Golubović sinoć je ogolio dušu pred gledaocima i zadrugarima i izneo sve detalje braka sa suprugom Ivanom Golubović s kojom… »
Nije mi davala da viđam dete! Kristijan u bolnoj ispovesti otkrio sve detalje iz braka sa Ivanom, kako je podneo zatvor, a…

Nije mi davala da viđam dete! Kristijan u bolnoj ispovesti otkrio sve detalje iz braka sa Ivanom, kako je podneo zatvor, a…

Alo 16.05.2021
Voditelj ga je zatim upitao za period kad je Kristijan bio u zatvoru, a supruga Ivana mu nije dozvolila da vidi dete. Kristijan Golubović pridružio se Kristini Spalević, pa zajedno sa njom odgovarao na pitanja novinara, koja se tiču njihovog odnosa, a… »
Najžešća akcija kristijana i pevačice! Tresle se i kamere i krevet - "Noge su mi se ukočile! Tek će, polako!" (video)

Najžešća akcija kristijana i pevačice! Tresle se i kamere i krevet - "Noge su mi se ukočile! Tek će, polako!" (video)

Mondo 16.05.2021
Golubović se ne smiruje. Golubović se ne smiruje. Nakon što je Kristijan Golubović sinoć otvorio dušu i izneo sve detalje braka sa ženom Ivanom s kojom ima ćerku, pala je još jedna akcija tokom noći sa pevačicom Kristinom s kojom ju je javno… »

Vesti dana »