Povezane vesti
Međunarodni dan sećanja na preminule od AIDS: „Vratimo HIV u fokus“
N1 Info 16.05.2021
Tradicionalno paljenje sveća povodom obeležavanja Međunarodnog dana sećanja na preminule od AIDS-a održano je danas na Trgu Nikole Pašića u Beogradu. Organizator skupa, Nacionalni centar za seksualno i reproduktivno zdravlje, je danas uputio proglas… »
Dan preminulih od AIDS-a: Pacijenti zbog korone prepušteni sami sebi!
Jugmedia 16.05.2021
Na međunarodni dan preminulih od AIDS-a, koji se ove godine obeležava 16. maja, sećamo se onih koji su svoju bitku izgubili i odlučni smo da pomognemo svima koji se i dalje bore. Pozivamo Ministarstvo zdravlja Republike Srbije, direktore infektivnih… »
Danas Medjunarodni dan sećanja na preminule od AIDS
Novi magazin 16.05.2021
Nacionalni centar za seksualno i reproduktivno zdravlje Potent organizovaće na Trgu Nikole Pašića u centru Beograda, danas na Medjunarodni dan sećanja na preminule od AIDS-a, akciju odavanja pošte preminulima od te bolesti. To udruženje uputiće proglas… »
Vesti dana »

Načelnik novosadske policije Nevenko Marić komandovao sinoćnom intervencijom policije u Novom Sadu
Danas pre 46 minutajoš 23 povezane

Koji su proizvodi sniženi i za koliko – šta je stvarno pojeftinilo, a šta – poskupelo?
Morava info pre 2 satajoš 27 povezanih

Evrobasket 2025 kalkulacije! Srbija bira put: Ako izgubimo od Turske čeka nas pakao
Večernje novosti pre 3 satajoš 35 povezanih

Olujno nevreme, kiša, možda i grad Evo gde već večeras može da bude nevreme
Dnevnik pre 41 minutajoš 24 povezane

Nemački mediji: Višemesečni protesti uzdrmali predsednika Vučića i njegovu SNS
Novi magazin pre 5 minutajoš 16 povezanih