Povezane vesti

Isplivao novi snimak nasilja u Borči: Isukao nož nasred ulice - Zbog 200 evra si me tukao pred ženom i detetom! (video)

Isplivao novi snimak nasilja u Borči: Isukao nož nasred ulice - Zbog 200 evra si me tukao pred ženom i detetom! (video)

Mondo 16.05.2021
Pojavio se još jedan snimak koji baca novo svetlo na brutalnu tuču u teretani u Borči. Pojavio se još jedan snimak koji baca novo svetlo na brutalnu tuču u teretani u Borči. Jeziva tuča dogodila se u petak oko 17 sati u teretani kad su trojica… »
Novi detalji strašne tuče u Borči! Oglasili se i akteri - evo zašto smo došli u teretanu! (foto)

Novi detalji strašne tuče u Borči! Oglasili se i akteri - evo zašto smo došli u teretanu! (foto)

Mondo 16.05.2021
Trojica muškaraca ušla su u teretanu, posle čega je usledio fizički obračun. Trojica muškaraca ušla su u teretanu, posle čega je usledio fizički obračun. Stravična tuča dogodila se u petak u jednoj teretani u Borči, kada je nešto posle 17… »
Novi snimci obračuna u teretani u Borči: Tukao si me dok sam ležao za je*enih 200 evra, žena i deca su me gledali, skloni…

Novi snimci obračuna u teretani u Borči: Tukao si me dok sam ležao za je*enih 200 evra, žena i deca su me gledali, skloni…

Kurir 16.05.2021
Pojavila su se još dva snimka koja bacaju novo svetlo na brutalnu tuču u teretani u Borči. Jeziva tuča, podsetimo, dogodila se u petak oko 17 sati u teretani kad su trojica napadača napala vlasnika Nikolu Reštaka. Na jednom od snimaka, koji je… »
Došli smo da mu kažemo da se hitno smiri: Oglasili se akteri brutalne tuče u teretani koja je šokirala Srbiju (video)

Došli smo da mu kažemo da se hitno smiri: Oglasili se akteri brutalne tuče u teretani koja je šokirala Srbiju (video)

Kurir 16.05.2021
Stravična tuča dogodila se u petak oko 17 sati u jednoj teretani u Borči kad je napadnut vlasnik Nikola Reštak. Nakon povređenog Reštaka oglasio se i jedan od vinovnika incidenta navodeći šta je prema njegovim rečima prethodilo svađi, a potom i… »
Jeziva tuča u teretani: Trojica brutalno pretukla muškarca u Borči!

Jeziva tuča u teretani: Trojica brutalno pretukla muškarca u Borči!

Mondo 16.05.2021
Ovim povodom oglasilo se i Ministarstvo unutrašnjih poslova. Ovim povodom oglasilo se i Ministarstvo unutrašnjih poslova. U jednoj beogradskoj teretani u naselju Borča došlo je tuče, u kojoj je nekoliko muškaraca nanelo teške telesne povrede jednoj… »
VIDEO Trojica muškaraca brutalno pretukla vlasnika teretane

VIDEO Trojica muškaraca brutalno pretukla vlasnika teretane

Nova 16.05.2021
Do tuče je došlo u teretani u Borči Snimak tuče u jednoj teretani u Borči počeo je juče da kruži društvenim mrežama, a na njemu se vidi kako trojica muškaraca dolaze ispred teretane, parkiraju automobil i ulaze u prostorije teretane, gde… »
Mediji: Brutalna tuča u teretani u Borči, trojica muškaraca pretukla vlasnika

Mediji: Brutalna tuča u teretani u Borči, trojica muškaraca pretukla vlasnika

RTV 16.05.2021
BEOGRAD - Stravična tuča dogodila se u petak u jednoj teretani u Borči, kada je nešto posle 17 sati napadnut vlasnik Nikola Restak i to u trenutku kada se nalazio ispod glomazne sprave za vežbanje i naočigled korisnika, prenosi Telegraf.rs. Kako se… »

Vesti dana »