Povezane vesti

Glavna urednica AP traži istragu zbog raketiranja zgrade

Glavna urednica AP traži istragu zbog raketiranja zgrade

Nova 16.05.2021
Glavna urednica američke novinske agencije Asošiejted pres Sali Bazbi danas je zatražila nezavisnu istragu povodom izraelskog bombardovanja zgrade u Gazi, u kojoj su bili smešteni novinari AP-a i drugih medija, ističući da javnost ''zaslužuje… »
Ispovest novinara koji je poslednji bežao iz zgrade u Gazi: Probudili su me povici kolega, stavio sam šlem i potrčao!

Ispovest novinara koji je poslednji bežao iz zgrade u Gazi: Probudili su me povici kolega, stavio sam šlem i potrčao!

Mondo 16.05.2021
Izrael je u subotu u vazdušnom udaru u Gazi uništio toranj al-Džala, u kojem su bili smeštene redakcije medija. Izrael je u subotu u vazdušnom udaru u Gazi uništio toranj al-Džala, u kojem su bili smeštene redakcije medija. U izraelskom vazdušnom… »
Novinar opisao šta se događalo pre rušenja zgrade od 12 spratova: Rečeno mi je - imaš 10 minuta! Stavio sam šlem i počeo…

Novinar opisao šta se događalo pre rušenja zgrade od 12 spratova: Rečeno mi je - imaš 10 minuta! Stavio sam šlem i počeo…

Kurir 16.05.2021
U izraelskom vazdušnom napadu tokom vikenda je uništena 12-spratnica u Gazi u kojem su se nalazile kancelarije Asošijejted Presa i drugih medija, a svi zaposleni su prethodno evakuisani. Kako je to izgledalo opisao je novinar agencije AP. "Probudili su… »

Vesti dana »