Povezane vesti
Zukorlić: Predloženim zakonima nameću novu etiku, a ukidaju tradiciju
Novi magazin 17.05.2021
Predsednik Stranke pravde i pomirenja (SPP) Muamer Zukorlić kazao je za današnje Večernje novosti da predloženi zakoni o rodnoj ravnopravnosti i zaštiti od diskriminacije, imaju za cilj da se gradjanima nametne novi obrazac života i razmišljanja, koji… »
Zukorlić: Predloženim zakonima ukidaju tradiciju
Nova 17.05.2021
Predsednik Stranke pravde i pomirenja (SPP) Muamer Zukorlić kazao je za današnje Večernje novosti da predloženi zakoni o rodnoj ravnopravnosti i zaštiti od diskriminacije imaju za cilj da se građanima nametne novi obrazac života i razmišljanja, koji… »
Zukorlić: Predloženi zakoni neustavni i menjaju naš tradicionalni etički obrazac
N1 Info 17.05.2021
Predsednik Stranke pravde i pomirenja (SPP) Muamer Zukorlić kazao je za "Večernje novosti" da predloženi zakoni o rodnoj ravnopravnosti i zaštiti od diskriminacije, imaju za cilj da se građanima nametne novi obrazac života i razmišljanja, koji poništava… »
Intervju Muamer Zukorlić: Nameću nam novu etiku, a ukidaju tradiciju
Večernje novosti 17.05.2021
Foto N. Skenderija NJihov cilj je nametanje novog obrasca života i razmišljanja, koji poništava sve tradicionalne vrednosti po kojima naši građani žive stotinama godina. Obrazlažući zašto poslanici Stranke pravde i pomirenja (SPP) neće podržati… »
Vesti dana »

Promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i temperaturom do 33 stepena
RTS pre 5 minutajoš 7 povezanih

"Ulica nikad ne sme da optužuje i presuđuje": Ministar Vujić osudio napad demonstranata na zgradu tužilaštva u Valjevu
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

"Uhapšeno 18 ljudi i hapšenja se nastavljaju": Dačić posle protesta: "Žandarm povređen u Valjevu"
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Garež i srča na sve strane: Ovako izgledaju zapaljene prostorije SNS u Valjevu (foto,video)
Blic pre 7 satijoš 1 povezana