Povezane vesti

Majin otac besan ispred kapije zadruge: Pobesneo nakon jezivih scena u rijalitiju - "Celu noć sam na lekovima!"

Majin otac besan ispred kapije zadruge: Pobesneo nakon jezivih scena u rijalitiju - "Celu noć sam na lekovima!"

Mondo 17.05.2021
Nije mogao da se smiri nakon jezivih scena u rijalitiju. Nije mogao da se smiri nakon jezivih scena u rijalitiju. Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš napravili su prethodne večeri novi haos u Zadruzi, a Maja je doživela neviđeni histerični… »
Otkrivamo: Taki išao u Šimanovce da izvuče Maju nakon jezivog snimka, a za "Blic" kaže: "Na lekovima sam celu noć"

Otkrivamo: Taki išao u Šimanovce da izvuče Maju nakon jezivog snimka, a za "Blic" kaže: "Na lekovima sam celu noć"

Blic 17.05.2021
Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš sinoć su imali brutalnu svađu tokom koje je starleta udarala glavom u vrata i bacala se na pod. Uznemirujuće scene šokirale su gledaoce, a Radomir Marinković Taki, zadrugarkin otac, priznaje za "Blic", da… »
"Žena mu neće dati da vidi: Ćerku!" Posle uznemirujućih scena nastavio se okršaj, Maja odala Janjuševu tajnu: "Bolesnice…

"Žena mu neće dati da vidi: Ćerku!" Posle uznemirujućih scena nastavio se okršaj, Maja odala Janjuševu tajnu: "Bolesnice…

Blic 17.05.2021
Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš sinoć su, nakon brutalne svađe tokom koje je Maja udarala glavom u vrata i bacala se na pod, ponovo nastavili raspravu. Ni nakon uznemirujućih scena koje su se sinoć odigrale, strasti se nisu smirile. Maja… »
Jezivki krici! Maja Marinković udarala glavom o vrata! (VIDEO)

Jezivki krici! Maja Marinković udarala glavom o vrata! (VIDEO)

Svet plus 17.05.2021
Jezivki krici! Maja Marinković udarala glavom o vrata! Taki besan posle svega! Njen nervni slom je izgleda dostigao vrhunac. Strašan prizor uznemirio je njenog oca. Taki besan i ljut posle svega! Nakon što su smirili strasti posle još jene u nizu… »
Žena mu neće dati da vidi krunu! Nakon najbrutalnijeg okršaja sa Janjušem, Maja otkrila njegovu tajnu, a onda dobila…

Žena mu neće dati da vidi krunu! Nakon najbrutalnijeg okršaja sa Janjušem, Maja otkrila njegovu tajnu, a onda dobila…

Kurir 17.05.2021
Drvo mudrosti pozvalo je uplakanu Maju Marinković u Rajski vrt, nakon nikad brutalnijeg sukoba sa Markom Janjuševićem Janjušem. - Pred nervnim slomom sam, mislim da se Janjuš promenio u našem odnosu, kao da on neće da popusti, samo tera neki inat… »

Vesti dana »